Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ha minden nap 8 km-t tekerek...

Ha minden nap 8 km-t tekerek biciklivel, kb. mennyi idő múlva fogok fogyni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 23:45
 1/9 anonim válasza:
kezdesnek jo a 8km,de egy kicsivel tobbet tekerj hogy jo eredmenyt erj el!
2012. jún. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hát én az iskolától 4km-re lakok úgyhogy oda-vissza 8km az legjobb haverom meg 9-10 km-re lakik tőlem és azt megtesem 20perc alatt
2012. jún. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nálunk körút van, azt szoktam körbe tekerni egyszer, az összesen 8 km. A kerékpárom nehézségi fokozatán állítottam párat, így nem volt olyan könnyű tekerni. Remélem majd egyszer látszódni fog az eredmény.
2012. jún. 28. 08:43
 4/9 Smartguy86 ***** válasza:
8 kilométer biciklivel tényleg nem nagy hossz. Sokan ennyit le is futnak akár.
2012. jún. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem fogsz fogyni. Ennyitől legalábbis nem. Érdemes utánanézned, hogy a kizárólag aerob edzések mennyire jó fogyasztók - annyit segítek, hogy nem túlságosan. Valamint nagyon sokat számít az intenzitás is, hogy azt a 8 kilométert csigatempóban vagy erőltetve tekered-e le.
2012. jún. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a rendszeres testmozgástól persze, hogy fogysz.

de kerékpározásnál tényleg számít az intenzitás is, nem csak a hossz.

ha otthon tekersz mint én akkor inkább időre tekerj és úgy hétről-hétre nőni fog a megtett méterek száma.

én heti 4x tekerek 45 percet, de már csak megszokásból. Lefogytam annyit amennyit kellett (nekem csak 10 kilót kellett), azóta csak azért tekerek, hogy legyen valami rendes testmozgás is az életemben :D

2012. jún. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én igazából combból szeretnék fogyni, vagyis nem is fogyni, hanem inkább centikkel szeretnék karcsúbb lenni. 165 cm vagyok és 55 kg...Szóval a súlyommal nincs bajom, combból szeretnék leadni egy kicsit...:)
2012. jún. 28. 18:40
 8/9 anonim ***** válasza:
napi 10 kilométert tekerek le 2szer, tehát 20 at.. már 5 éve minden hétköznap, kivéve télen mert akkor autó... ez alatt az 5 év alatt ugyanúgy tartottam a 120kilómat mint előtte, diéta nélkül nincs fogyás...
2012. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8km az kb 20p bringával,vagyis semmi.

ha már csinálod tekerj egy órát legalább.

2012. jún. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!