Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 11 éves vagyok 42,7kg,153cm....

11 éves vagyok 42,7kg,153cm. Ha biciklivel járok suliba, le tudok fogyni? Ha nem akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hétfő, Szerda, Péntek: kb.55 perc biciklizés (különórák miatt)

Kedd, Csütörtök: 25 perc

Hétvégén csak ritkán szoktam.


2010. ápr. 29. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
emellett elhagyod a cukrot és a fehér lisztes cuccokat, nasikat és jó vagy!
2010. ápr. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen, a bringázás nagyon jó ötlet, egyél rendesen és a kólát meg chipset és csokit mellőzd
2010. ápr. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Emberek, hahó!!!!

11 évesen ne diétázzon!!!!!!!!!!!!!!!!

És nézzétek már meg a számokat!!! Pont ideális a testsúlya!! Nem látjátok, hogy dekára leméri magát? Ti meg itt támogatjátok, még a végén anorexiás lesz!!!


Te gyerek! Nem kell fogynod! A biciklizés egészséges, de nem kell túlzásba esni (pláne ilyen fiatalon).

2010. ápr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hol látod, hogy azt írtuk, hogy diétázzon? sport + a nassolnivalók kiiktatása
2010. ápr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na meg azt írtad, hogy a fehér lisztes cuccokat... De ne írjatok már hülyeségeket neki! Teljesen normális a súlya! Inkább ezt kéne belesúlykolni, nem azt, hogy mit TILOS enni! pfff...
2010. ápr. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jól van ez így, pár év múlva már az lesz a természetes hogy 5-6 évesek is fogyóznak...
2010. ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Na meg azt írtad, hogy a fehér lisztes cuccokat... De ne írjatok már hülyeségeket neki! Teljesen normális a súlya! Inkább ezt kéne belesúlykolni, nem azt, hogy mit TILOS enni! pfff..."


azt nem én írtam ;)

2010. ápr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jó a súlyod. A biciklizés viszont jót tesz.

Azt is vedd figyelembe, hogy még nőni fogsz, vagyis megnyúlsz, vékonyabb leszel.


Ha viszont fogyózol, nem fog rendesen fejlődni a méhed meg a petefészked, és felnőtt korodban nem lehet majd gyereked.

2010. máj. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igazából a combom meg a fenekem az ami zavar... egyébként most 155cm és 43kg vagyok. de ha tényleg nem lehet gyerekem akkor hagyjuk az egészet...különben nem eszem sok édességet de sajtot ketchupot meg majonézt azt nagyon sokat!
2010. aug. 16. 22:57
 10/10 anonim válasza:
Én is 11 éves vagyok és pont 43 kg!
2011. nov. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!