Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Holnap kerékpártúrára mennénk...

Holnap kerékpártúrára mennénk a családdal. Merjek elindulni 6-éves gyerekkel? Elég meleget időt mondanak.

Figyelt kérdés

2012. jún. 29. 16:07
 1/10 anonim válasza:
Hőség lesz,nem hiszem hogy elindulnék.
2012. jún. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Érdemes indulni szerintem. Vizet mindenképpen vigyetek magatokkal, kb. fél litert számoljatok minden résztvevőre óránként. Napvédő krémet vigyetek magatokkal mindenképpen!
2012. jún. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja és ugye a sisakot vagy a sapkát nem is kell mondani...
2012. jún. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mekkora a kerékpártúra? 5 km vagy 150km?
2012. jún. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
60km
2012. jún. 29. 20:00
 6/10 anonim válasza:

viszed a gyereket vagy ő is teker?

Rengeteg vizet vigyetek és igyekezz megállni néha, hogy játszhasson is egy kicsit játszótéren pl. Milyen túra? Nem lehet útközben kiszálni, ha nem bírjátok? Vonat, hajó, hév nem megy párhuzamosn veletek?

2012. jún. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
hát szerintem egy 6 éves gyereknek sok a 60 km főleg 40 fokban... max úgy tudnám elképzelni, hogy egy strandra mentek, jó nagyot úsztok-napoztok amíg a legnagyobb meleg van, és késő délután indulnátok haza a bringával
2012. jún. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6 évesnek sok a 60km!! max a fele. az is sok pihenővel, fagyival, stranddal ilyesmivel. szörnyű meleg lesz, bringán izzadni fogsz mint a ló, el se hiszed, liter vizek úgy tünnek el mint a hétszentség. rengeteg folyadékot vigyél, és pikk-pakk fogyni fog nézzél kút-helyeket hol van vízvételi lehetőség.
2012. jún. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60km ilyen melegben még néha nekem is sok. Pedig én nem keveset tekerek...Olyan messzire semmikép ne induljatok el...
2012. jún. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyerekek sokkal jobban bírják ezt a meleget mint a felnőttek,60 km t egy 6 évesnek alapjáraton sokallok, egy 10 évesnek már alap.... amúgy gyerekkoromban időjárás függetlenül nyáron apuval rendszeresen megtettük kb 8 éves koromtól a Székesfehérvár Balatonakarattya távot minden hétvégén és én jobban bírtam mint ő... egy bizonyos szintig megértem, hogy a gyereket óvni kell mindentől, de mostanában, ezt a télen nem engedjük ki a hidegbe, nyáron nem engedjük ki a melegbe dolgot már nem tudom felfogni miért van ez így... 10-20 évvel ezelőtt is volt hőség is meg hideg is, mégsem csináltak belőle ekkora gondot az emberek...
2012. jún. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!