Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ti mindig viseltek bukósisakot...

Ti mindig viseltek bukósisakot kerékpározás közben?

Figyelt kérdés

2012. júl. 7. 16:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

nem.

de fogok,mert pár hete rányitották a húgomra a kocsiajtót bringázás közben,és úgy beütötte a fejét eséskor,hogy kórházba került.

most keresgélek,vmi olcsót és viszonylag jót és viselni is fogom.

2012. júl. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Igen :) Mivel Pesten bicajozok, itt két perc alatt megvan önhibámon kívül a baj.
2012. júl. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
27%
Vidéken fölösleges + kicsit röhejesnek is tartom. Pesten egyértelműen kéne + Pesten nem bicajoznék a nagy szmogban. PL: Mentünk fel Pestre (vidékről) egy régi Mercédesszel amin sztem még műszaki sem volt. Egy zöldnél való elindulásnál kicsit kapargattunk mert hát kellett :D a mögöttünk lévő bicajos csávó sztem még ma is szidja a felmenőinket. Ne tudd meg mit kapott a képébe a visszapillantóba semmit sem lehetett látni a feketeségtől. :D Sztem ha tüdőrákos akkor azt mi okoztuk. :S
2012. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
A szmogot az ember így is, úgy is beszívja. Ez a nem bicikliznék a szmog miatt a lustaság netovábbja. Tudom, hogy testmozgás, de most nem maraton futás, csak tekerés.
2012. júl. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Vidéken fölösleges?

Jó vicc.Vidéken ugyanúgy eleshetsz,mint Bp-en.Vidéken is lehet anyaghibás a kerék,teleszkóp,stucni.A bukósisak mindig jól jöhet bringázás közben is,az meg röhejesnek tartja az saját magát minősíti ezzel.

A kérdésre válaszolva:nem mindig viselek,mostanában már inkább boltbajárós bringás vagyok.

2012. júl. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Röhejes? Az nem lesz röhejes, ha valaki úgy esik sisak nélkül, hogy beveri a fejét, és agyhalott lesz...
2012. júl. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Egyébként én mostanában majdnem mindig felveszem a sisakom, mert tényleg bármi lehet a kerékpárral és egyszercsak eltörik vagy kicsúszik alólam. Viszont ebben a rettenetes melegben nagyon nehezen viselem, hiába locsolom néha vízzel a fejem. Sokszor kikapcsolom a csattját is.
2012. júl. 7. 20:45
 8/29 anonim ***** válasza:
Milyened van? Venni kell egy jót, az enyém szellőzik rendesen, pluszban megvéd a hőgutától is, nah meg a fejsérülésektől.
2012. júl. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Ha meg kikapcsolod a csatját, kár felvenni, elesel, elcsúszik rajtad, semmit se véd.
2012. júl. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy elcsúszhat, de valahogy jobb érzés úgy tekerni, hogy nincs a nyakamnál. :\

Amúgy egy elég jó sisakom van, Kellys fehér-zöld-fekete színű.

2012. júl. 7. 20:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!