Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékagy kellene nekem?

Milyen kerékagy kellene nekem?

Figyelt kérdés
Kerékagyakat szeretnék cserélni, de fogalmam sincs milyet kéne. Valami ipari csapágya 6 csavarosra gondoltam de mindenhol csak 32 lyukú agyak vannak. Nekem most egy sima tárcsa felfogatás nélküli 36 lyukú agyam van és nem tudom hogy a 32 lyukú ugyanúgy befűzhető e a mostani felnimbe. (Bocs ha hülyeséget írok)

2012. júl. 14. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
nem nem tudod belefűzni...
2012. júl. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 claidheamohmor ***** válasza:
Miért mondod, hogy csak 32-es agyak vannak? Én látok 36-osakat is, rengeteget...
2012. júl. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 claidheamohmor ***** válasza:
3500-4000 forintba kerülnek a legolcsóbbak..
2012. júl. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Csak én nem találtam olyat ami nekem tetszett volna 36 lyukúban, de tudom hogy sok van. Erre mit mondtok?

[link]


[link]


Ez a kettő nem fog szétesni alattam?

2012. júl. 15. 14:18
 5/10 anonim válasza:

Üdv! Én most fűzhettem át a régi 36 lyukú kerékagyaimat az alábbi ipari csapágyas agyakra (ACOR 2802 R és ACOR 2802 F)

[link]

Ha a felnid hibátlan és dupla falú, akkor megéri átfűzetni. Nekem egyébként Új:

- küllők

- küllő anyák (bár a küllőim és az anyák alkalmasak lettek volna egy újabb átfűzetésre, de mégis újakat tetettem bele)

- lánc

- hátsó kazettás koszorú

lett felszerelve.

A 100. km után csak pozitív véleményt tudok mondani.

De konzultálj egy kerékpárszerelővel mielőtt végleg beruháznál az agyakra.

2012. júl. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 claidheamohmor ***** válasza:
Az aliviokkal sincs szerintem semmi gond. A belépőszint felső határa, eggyel a deore alatt. Megbízható.
2012. júl. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 claidheamohmor ***** válasza:
ja, ha csak agyat akarsz cserélni, azért számolj előtte küllőhosszt.
2012. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! majd a nagy átalakítás előtt akkor elviszem egy szaküzletbe, probike vagy valami hasonlóba és megkérdezem őket. Aztán ravaszul nem náluk veszem meg, ő csak fűzzék be :D feltéve ha nem találok ott valami nagyon jót. Viszont ha kellenek új küllők akkor azok király matt fekete küllők lesznek. :)
2012. júl. 16. 21:11
 9/10 claidheamohmor ***** válasza:
ahhoz már színes (fekete, vagy másmilyen) küllőanya is dukál :)
2012. júl. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja, mondjuk királykék küllőanyák a szénfekete kerékben. Pengén nézne ki :D Amúgyis a bringa szine szürke (amolyan kékesszürkés) meg kék.
2012. júl. 17. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!