Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Rst Space free teleszkóp...

Rst Space free teleszkóp probléma. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Helló. Lenne egy olyan problémám hogy kaptam ajándékba egy használt space free teleszkópot. Gondoltam kipróbálom hogy milyen és azt vettem észre rajta az elején hogy lekoppan. Szétszedtem hogy megnézzem mi lehet a probléma és akkor vettem észre hogy csak a bal oldalában (tárcsa felőli részen) van csak rúgó. Ráadásul 3db rövidebb egymásra rakva. Azóta próbálkozok többféle lehetőséggel hogy hogy lehetne megcsinálni de nem tudok mit kitalálni. Már próbáltam simson puha rúgót tenni az egyik oldalra ugy hogy a másikon marad a 3db, de igy meg nagyon kemény lett és alig rugózik. Másik problémám vele hogy amikor felrántom a kerékpár elejét akkor egy nagyot csattan a teleszkóp.


Abban kérnék segítséget hogy valaki nem e tudja hogy gyárilag miképpen volt ez összerakva, vagy hogy esetleg milyen rugó volna a legjobb hozzá.


Ha valaki tudna valami megoldást az írja már le nekem pls.


Előre is köszönöm.



#teleszkóp #rugó #RST #space free #teleszkóp probléma
2012. júl. 25. 15:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!