Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Biciklim kereke elkopott. Le...

Biciklim kereke elkopott. Le lehet-e szedni vagy a váltó miatt képtelenség? (hátsó kerékről lenne szó)

Figyelt kérdés

2012. aug. 7. 12:01
1 2
 11/16 lacatka válasza:
Nem annyira nehéz egy hátsó külső gumit le cserélni mint ahogy kinéz! LÓERŐ Válasza a jó,ha magad akarod megcsinálni akkor ülj le a bicikli elé és nézd sokáig azt ,hogy mi hová van rögzítve ezt rakd össze fejben,és simán vedd ki a hátsó kereket ,csak tudd a kiszerelés sorrendjét ,mert amikor ki cserélted a külsőt akkor vissza is kell tenni a kereket ! Ez a kiszerelés pont fordítottja!
2012. aug. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2012. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
inkább bele se kezdj az egészbe..tedd a bicót a garázs egyik legporosabb sarkába és soha ne ülj rá többet. ha neked alapból a kerék kopik, akk gumi sincs rajta??!!! feel like a genius..
2012. aug. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hogy lehetne már leszedni? Add nekem azt a biciklit és vegyél másikat. :D

Am autóval is addig mennek még van benne benzin utána másikat vesznek.

2012. aug. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én speciel úgy tudtam csak leszedni hogy lefűrészeltem,máshogy nem akart lejönni.Ezt a módszert tudom neked is ajánlani.De ha van flexed azzal gyorsabb.
2012. aug. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nem, ki kell dobni az egész bicajt .
2012. szept. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!