Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Pest megyében hol van mountain...

Pest megyében hol van mountain bike pálya?

Figyelt kérdés

Vagy Budapesten hol van jó mtb pálya, vagy útvonal? János-hegy? Normafa? tapasztalaitok? :)

köszi!



2012. aug. 13. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még csak tervezem elmenni oda, de a Spartacus ösvény Visegrádon egy elég jó kis hely véleményem szerint :)
2012. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

János-hegyen Erzsébet kilátótól indul vagy 5 ösvény (alias DH pálya), Normafától szintén kb. 7, van amelyik a Farkasréti temető felé visz, Hármashatár-hegyen 2 ilyen lefelé rázós pályát ismerek, de lehet mindenfelé menni (fel-le), ill. Nagykovácsi környékét ajánlom még, turistaösvényeken lehet mászni kilátókhoz, majd lefelé lehet csapatni.

Csillebércen is van valami, ott még nem volt szerencsém bringázni.

Milyen jellegű mtb-re gondoltál? Mászós, cécés vagy inkább lejtőznél? János-hegyi pályákra fogasos arcok eligazítanak, többi meg jelzett turistaösvény.

2012. aug. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
olyanra vágyom ami erdőben megy és van benne minden: emelkedő, fák között ösvényen tekerés. nem tudom azokhoz a lejtőkhöz mennyire kell dh-s bicikli, nem tudom h az enyém jó lenne-e. Trek 4400 disc. köszi!
2012. aug. 17. 16:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én pár évet déháztam, mostanában egy V-fékes átlag CC bringával bringázok kb. ugyanott, persze a durva részeket kihagyom, mászni általában ugyanott szoktam, János kórháztól Zugligeti úton a libegő alja mellett, aztán felkanyarodik a Disznófő útra, majd egy rövid turista ösvényen egy kis kápolnáig, onnantól meg jöhet a lefelé. Szóval mászás szempontjából én nem tartom olyan izgalmasnak a János-hegyet.
2012. aug. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!