Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol van squash (fallabda)...

Hol van squash (fallabda) pálya Nógrád megyében és hol lehet fallabdázni tanulni? Valamint, milyen eszközök kellenek a squash-hoz az ütőn kívül és mennyi ideig tart megtanulni kb-re?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 16:22
 1/3 anonim válasza:

Google-ba keress rá hol lehet squash pálya nálatok.

Ütőn kívűl még kell egy labda hozzá, megfelelő cipő, aminek lehetőleg fehér talpa legyen és kényelmes ruházat. Ha nincs ütőd és labdád, akkor azt is lehet bérelni. Könnyen bele lehet jönni a squash-ba. Félig-meddig, de azért remélem segíthettem.

2009. okt. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nemtom hol van, de a kellékek:

-Ütő (nekem egy Karakal Pro-3 SL-em (125 gramm) van... Jenei Szabitól vettem 23.000,-ért...nagyon jó sokkal jobban meg birom kűdeni a labdát)

-Labda, lehet olcsón is pl. én 750,-ért szerzem... de a mi pályánkon (Kiskunhalason) 1200,-ért adják... >:-(

-Fehér talpú terem cipő

-Partner/edző

-Pénz a bérletre (bérlettel sokkal olcsóbb (nálunk:-S))


Remélem segítettem MDragon 2010

2009. nov. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[előző vagyok]


én 3 éve járok fallabdára és pár hónapja kezdtem csak el edzőhöz járni (!)(eddig is nagyon jó voltam de azon is van mit fejleszteni..:-)) járok a Szalai Nórihoz (iszonyúan fárasztó egy nőszemély...!!!!!!! szarrá fáradok az első 20 perc után!!!!!!!!!!! a múltkor az volt, hogy érjem el az üvegtől a rövidítést!!!! >:-|)

a Jenei Szabolcshoz(olyan nyomi a szövege néha ;-)) (ő azé nem annyira elfáradtattó!!!!:-||)

2009. nov. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!