Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Megéri megvennem ezt az...

KtMsanyi kérdése:

Megéri megvennem ezt az Atlantic márkájú összteleszkópos MTB-t?

Figyelt kérdés

[link]


Éppen akciós az OBI-ban, csak 28990 Ft, Falcon FIS márkájú váltóval és Saccon V fékkel szerelve és tök jól néz ki. Hamarosan lejár az akció, szóval döntenem kell, ha van olcsóbban össztelós kerékpár máshol, akkor mégse ezt venném. :)


2012. aug. 24. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. aug. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ami olcsó az nem jó - kerékpárból - sajnos


persze ha csak sík aszfalton használod akkor pár évig jó lehet

2012. aug. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezekkel a kerékpárokkal nem szokott probléma lenni,azt leszámítva , hogy használhatatlanok.A szervizesek sírva szaladnak ki az üzletből ,mikor elviszed beállíttatni .Röviden és tömören felejtős,ha ennyit akarsz rászánni inkább vegyél használtan egy jobb xc-t, aminek nem csak a nevében szerepel a kerékpár szó,hanem tényleg az.
2012. aug. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Max. 80 kg terhelhetőség" - az ilyesfajta kitételektől jön meg a kedvem, hogy meredek hegyoldalakon csapassak vele :) Azok a szép nagy idomok jóféle kambodzsai acélból vannak ám, az egész cucc lehet vagy 20 kiló. Ha ennél van olcsóbb össztelós "MTB", az öntöttvasból van, tuti :D


Könyörgöm, ne ezt vedd, megutálod egy életre a bringázást. Eleve felejtsd el, hogy 30e alatt használható kerékpárt kapsz. Használtan esetleg, de akkor is felejtsd el ezeket az össztelós csodákat, annyira nincs értelme.

2012. aug. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Értem. Megpróbálok használt MTB-t vásárolni, egyik haveromnak van kerékpáros ismerőse, remélem tud segíteni majd :)

Köszi a válaszokat, igazából csak a hamar lejáró akció miatt írtam, de ezek szerint nem éri meg elsietni a kerékpárvásárlást.

2012. aug. 25. 11:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Öcsém ez nagyon gagyi,meg ne vedd.
2012. aug. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez egy szar. Gyerekeknek való. Kb egy nyarat bír ki, aztán kuka.
2012. szept. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 jedi18 válasza:
nekem már négy éve van egy és semi baja söt még let véve rá egy csomo jó drága alkatrész
2014. aug. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
13 éves vagyok nekem megfelel kb. 2 éve megvan egyik váltokart suliban letortek ra tehenkedett egy 200 kg-s cigany gyerek
2015. okt. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!