Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Budapesten (vagy környékén)...

Budapesten (vagy környékén) hol van a legnagyobb kerékpár üzlet?

Figyelt kérdés
Olyan üzletet keresek, ahol a legnagyobb választékból lehet csemegézni.
2012. szept. 4. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt van egy lista a boltokról általában: [link]


Amúgy biciklit akarsz venni, abból kell nagy választék?

Hát azt tudom, hogy méretre jó nagy a Récsei centerben levő (azt hiszem Ride bike). Meg nagy a Kálvin téren a Hugo, de azt mindenki szidja, mert nem segítőkészek az eladók. Hirtelen több nem jut eszembe, annyira én sem ismerem a legtöbb helyet.


Viszont:

Egyáltalán nem biztos, hogy a nagy választékú helyen tudod megvenni a leginkább neked való bringát.

Attól, hogy sok bringát árulnak egy helyen, nem azt jelenti, hogy mindenféle márka megtalálható. Vagy ha van is mindenféle márka, nem mindenféle típus...


Pl én eldöntöttem más tanácsai alapján, hogy csak kellys vagy merida bringa kell. Utánanéztem a neten, hogy a keresett kategórián belül milyen típusokat forgalmaznak hazánkban, és célirányosan ezeket kerestem a boltokban, hogy lássam és kipróbáljam élőben.

Ami az érdekes, hogy ezekből a legnagyobb választék inkább kis boltokban volt! Azoknál próbálgattam. És mielőtt döntöttem, végigtelefonáltam a körnéykbeli forgalmazó boltokat, hogy melyiknél mennyibe kerül. A nagy üzletekben voltak a legmagasabb árak. Végül egy olyan kis boltban vásároltam vadonat új bringát, ahol nem is volt az üzlethelyiségben egy szem bringa sem, hanem a pincéjükben tárolták, fent csak kellékek voltak és szervíz! Nagyon jó akcióval sikerült vásárolnom (30ezer kedvezmény!!!). Ha csak úgy véletlen tévedtem volna be hozzájuk, nem gondoltam volna, hogy bicikliket is árulnak...


Szóval ha jó bringát jó áron akarsz, akkor járj utána! És javaslom 1-2 hónapot várj még, most jönnek a legnagyobb árleszállítások!

2012. szept. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hello, igen, vásárlás céljából keresem. Gyöngyösi vagyok és bár van két jó bolt, egyikben sem lehet kipróbálni a bringákat, max felülni rá és kész. Nagyobb boltban jobban gondolom, hogy vannak összerakva biciklik, hogy legalább pár száz méter menjek velük.

Nekem is Merida az egyik jelöltem, azon belül is Crossway-t szeretnék. Eddig csak MTB-m volt, szeretném érezni a különbséget a menettulajdonságokban.

Megrendelni aztán Gyöngyösön fogom a garancia miatt, illetve ahogy tapasztalom már most is lehet alkudozni a szezonvége miatt.


Köszi

2012. szept. 4. 14:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha merida, akkor azt ezek a kereskedők árulják: [link]


Arról, hogy melyiknél lehet nagyobb próbakört menni, nem akarok falsch infót adni, mert már nem tudom biztosan, de személyi, vagy hasonló letétért cserébe van ahol engednek menni egy kört!

2012. szept. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!