Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik biciklit választanátok?

Melyik biciklit választanátok?

Figyelt kérdés

Capriolo monitor fs, vagy capriolo anaconda. 95kg-s vagyok, a váz melyiknek jobb hogy ne terheljem annyira, persze ha valamelyiket megveszem akkor kisebb is lesz a súlyom, terepre és aszfaltra is használnám egyaránt. Előre is köszönöm a választ



Anaconda [link]


Monitor: [link]


2012. szept. 5. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Én az Anacondát választanám, leginkább a tárcsafék miatt, illetve mert a másiknak a hajlított alsó váza valami bűn ronda. Amúgy minőségre nincs kifogásom egyikkel szemben sem.
2012. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 -Fremen- ***** válasza:

Nem ismerem az adataikat, de ránézésre az Anacondának jobb külsője van vegyeshasználathoz, és van egy jó kis tárcsafék elől, míg a Monitor villája nagyobb úttal rendelkezik jobb a hajlítása.


Az alkatrészek ismerete nélkül inkább Anaconda, a szűkebb fejcsőszög miatt valószínűleg jobban bírja a terhelést, és jobb a felszereltsége is, lejtőn ekkora súllyal kell a tárcsa, de ez bizonyára árban is meg fog látszani.

Viszont az alkatrészek minőségétől is függhet sok, ezt nem néztem meg, ha bízol az eladóban, kérdezd meg, hogy van-e valami kritikus ismert problémája alkatrészileg, amit kapásból érdemes lenne cserélni, így eredeti áron elvileg visszaveszik a cserélt alkatrészt és kapsz helyette egy jobbat(=valószínűleg drágábbat).


Ha akarod utánanézhetek a pontos összetételnek.

2012. szept. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

monitor: [link]


anaconda: [link]


na most lehet számolgatni melyik lehet a jobb, mondjuk nekem a monitor azért is tetszik jobban mert alu váz, az anacondán meg állítólag sokak szerint a tárcsafék nehezen be állítható. meg nehezebb a váz is.

2012. szept. 8. 00:31
 4/9 -Fremen- ***** válasza:

Őszintén nem tudom, melyiket mire akarták kitalálni, a kettőt össze kéne gyúrni, akkor lehetne belőle valami.

Ha neked fontos az alacsony súly, meg egyszerű féket akarsz, hát vedd azt, én inkább a másikat venném. Szerintem jól jön a tárcsafék 80kiló felett, meg attól tartok a Monitor hajtása valami olcsó kínai noname.

Ha gondolod várj még valaki véleményére, szerintem az elsőnek nagyobb sikere van.

2012. szept. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
akkor várok még, de azt hiszem nagyobb lesz az esélye az anacondának.
2012. szept. 8. 12:44
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem monitor jobban tetszik,sokat lattam mar eloben is es jobb mint kepen,a tarcsa az anakondan egy rakas... csak az miatt ne vedd meg.
2012. szept. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tegnap megvettem a monitort :)
2012. szept. 20. 22:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Es hogy tetszik?? :)
2012. szept. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Eddig nagyon jó, ma meg próbáltam vele egykerekezni persze lazán csak, szerintem az lesz a legkomolyabb mutatvány vele úgyhogy erőltetni nem is nagyon akarom meg nem is tudom. érdekes dolog azért alu vázat hajtzani, érezni hogy könnyű. :) :D
2012. szept. 21. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!