Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen jó minőségű külső...

Milyen jó minőségű külső gumiköpenyt és belső gumit érdemes venni egy Hauser női montain bike-ra?

Figyelt kérdés
Eredetileg Kenda 26x1,95 volt rajta, de az elmúlt 15 év alatt az egyik beadta a kulcsot. Most egy "NoName" van rajta. A nejem használja a kerékpárt, ami főként aszfalt utat jelent, de ráadásképpen elöl is, hátul is gyerekülés van rajta. Bevásárolni is ezzel jár, így gyakran kerül a súly 100-110 kg fölé. Ezt kellene jól bírnia a gumiknak. Pár száz métert megy vele egyszerre, de azt naponta többször. Néha eltekerünk messzebbre, amíg a gyerekek bírják (4-6 km). Van erre valami normálisabb, vagy egyszerűen csak vegyek egy márkásabbat, ami melyik is lenne?
2012. szept. 5. 16:16
 1/2 anonim válasza:
énnekem continentál gumim van és tökéletes erre a célra.Sport contact-ot ajánlom mert naon jól megy.Safety system is van benne ami plussz elõny.
2012. szept. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!...

Hoppá! Megnéztem ezt a gumit és rájöttem, hogy gőzöm nincs a kerékpározásról! Drágának tűnik a gumi, de az is igaz, hogy 2.500 Ft-os külsők nem érnek semmit. Legalább is hosszú távon a drágább az olcsóbb!

2012. szept. 11. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!