Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kerékpárról (LENT)?

Figyelt kérdés
[link]

2012. szept. 11. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz. A teleszkópról nem tudok mit mondani, nem ismerem. A hajtómű az egész rendben, a váltók azok is jók, viszont az én Deore hátsó váltóm mostanában vacakol(, de lehet egy szervizelés megoldja). Az fék sem rossz, az Avid megbízható márka, főleg, hogy ez még hidraulikus is. Az ára is rendben van a bringának. :)
2012. szept. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 -Fremen- ***** válasza:
Egész jó összeállítás, talán picit alkudni lehetne, ez állapottól függ. A Deore váltóról én is csak azt tudom mondani, hogy időnként rá kell nézni, mert vacakol. Viszont a teleszkóp számomra noname, az jó, hogy helyette 2 juicy 3 fék is van. Jó lett volna tudni egyéb részleteket is, de viszonylag jó árnak tűnik, csak ne legyen rejtett hibája.
2012. szept. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2012. szept. 13. 15:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Látom divat már, hogy minden bringába beleb.asznak egy sz.ar Suntour XCM-et. -.- Azon kívül egész elfogadható.

(első voltam)

2012. szept. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2012. szept. 14. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!