Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan érdemes elkezdeni...

Hogyan érdemes elkezdeni erdőbe/terepen biciklizni?

Figyelt kérdés
Úgytudom XC a neve, bár az nem biztos, hogy ugyan azt jelenti:) Bicaj megvan már hozzá, meg az erdő is, csak azt nem tudom, hogy kb hol kezdjem el? miket csináljak ...?

2012. okt. 3. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Keress egy húszkilóméteres körtúrát a térképen.

[link] pl

2012. okt. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

XC igen, Cross country, tudomásom szerint annyit tesz, hogy váltakozó terepminőség, technikásabb elemekkel. Kellene valami infó, hogy az erdőben ahol tervezed, milyen technikai elemek vannak? Gondolok itt, emelkedő, leejtő, kanyarok (ezek mennyire élesek), akadályok, talajminőség (murva, mélyhomok, köves)?


Segítek szívesen, mert én is erre álltam rá az utóbbi 2 hónapban, és versenyeken is szeretnék indulni amint felkészültnek érzem magam.

2012. okt. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is erdőben szeretek tekerni, Zalában. Te merrefelé?
2012. okt. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Borsod, bükk... Ma lementem egy kisebb erdőbe egy földútra ahol kocsik is járnak és hát eléggé csúszkáltam:D
2012. okt. 4. 19:36
 5/13 A kérdező kommentje:
Amit az első válaszoló linkelt ezek gyalogos túristautak igaz?
2012. okt. 4. 19:38
 6/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy igaz. Egy csomóan vannak akik térképezik fél önszorgalomból az utakat, én is használom néha.
2012. okt. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy nem kerékpáros útvonalak, hanem gyalogos:D Voltam már olyan túrán, ahol gyalog alig bírtam felmenni, lejönni bicajjal még nehezebb lenne:D
2012. okt. 4. 20:34
 8/13 anonim ***** válasza:
Jaa, hát úgy már más. Errefelé ahol gyalog el lehet menni, ott bringával is, nincsenek nagy szakadékok. Max. leszállsz és tolod felfelé, nem kell ilyenek miatt izgulni.
2012. okt. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nálunk, amerre gyalog szoktam járni vagy olyan az "út", hogy nem lehet tekerni, mert benőtte a fű, vagy amiatt nem lehet tekerni, mert túl meredek
2012. okt. 4. 20:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Baromi lassan, bácsikat nem elcsapni. Erdei ösvényt keress, ne mezeit.
2012. okt. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!