Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik nyereg kényelmes...

Melyik nyereg kényelmes hosszútávon is?

Figyelt kérdés

Olyan nyerget keresek ami hosszabb tekerések alatt nem kezdi el nyomni a hátsómat.

Nem szeretnék rá sokat költeni és nem verseny célokra keresek hanem csak hobbi túra kerékpározáshoz!



2012. okt. 4. 16:59
 1/9 A kérdező kommentje:
Persze rövid távon se legyen kibírhatatlan!
2012. okt. 4. 17:05
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyen volt,ez elég kényelmes.Aztán lecseréltem mert nem igazán tetszett,de ha nem a kinézet fontos akkor jó.

2012. okt. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
amely nem nyomja szét a segged egy balaton kör után
2012. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nekem ilyen van a sportbringámon, meglepően kényelmes deszka hosszú távon is

azt tudni kell, hogy nem a párnák számítanak, hanem, hogy hol támaszt alá, és mennyire rugalmasak a pálcák benne

[link]

2012. okt. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ez egy kb 2 hetente visszatérő kérdés itt, a probléma, hogy nem lehet rá válaszolni, ahány ember annyi féle nyereg, valaki a keskenyre, a prosztatakímélőre esküszik, valaki pedig a széles kipárnázottra, sajnos ahhoz, hogy megtudd neked milyenre van szükséged, ahhoz ki kell próbálnod többfélét, senki sem fogja tudni megmondani, hogy neked mire van szükséged.
2012. okt. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utólag hogy jobban beleástam magam a témába én is rá jöttem hogy ez így van ahogy mondod. Puding próbája...
2012. okt. 6. 18:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy "nyomni a hátsómat" alatt mit értesz. Ha a tököd is néha elzsibbad, akkor a megoldás a lukas nyereg.
2012. okt. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vagyis, mivel szubjektív, nekem bejött a lukas.


Itt körbejárják a nyereg témát:

[link]


Mondjuk érdekes, mert a cikkíró említi az impotencia kérdést meg a tökzsibbadást, de ott nem beszél a lukas nyeregről. Csak a női nyereg témában szentel neki 1 mondatot, hogy van ilyen is.

2012. okt. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A holland Lepper nyergek nagyon kényelmessek,nekem nem fájdult meg a seggem szegedkecskeméti távon egz holland -lésen, ami igazán jó az az angol Brooks főleg a rugósak, a bőr ülések kb 1 hónap alatt "betőrnek" kénzelmesre.És amúgz a Brooks már 1865 óta üzemel szóval tud egy s mást.
2013. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!