Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Vennék egy legnano Országúti...

Tamás01134 kérdése:

Vennék egy legnano Országúti kerékpárt 105 schimano szettel feltuningolva, kos kormánnyal 23e. ért Megéri? ÉS érdekelne hogy a kos vagy az egyenes kormány a jobb városba (suliba járás stb. , de használnám hosszab távra is)

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat kérek.
2012. okt. 5. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
városba a koskormánynak semmi haszna, ráadásul a fékeket is komplikáltabb elérni rajta, és ha nem tudsz megállni emiatt egy gyalogos előtt az gáz:P
2012. okt. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

látni kellene azt a bicót, de annyiért így látatlanban jól hangzik


mindegy milyen kormányod van, ha a koson van kiegészítő fékkar, vagy olyan amit mindkét fogásban meg tudsz húzni (régebben csináltak ilyen karokat), akkor nincs probléma


én inkább kossal, vagy időfutammal használnám, esetleg levágott kos megfordítva

2012. okt. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem,köszi nektek..:) hát nemtudom meglátom érdemes e de viszont vannak olyan "kos" kormányok is amik nem teljesen hajolnak be mint a régieken és az sztem ilyen köztes és ideális.. Én személy szerint jobban szeretnék kos-t vagy hasonlót mert 45 km.t tekertem egyenes kormánnyal és nagyon fárasztó :$..
2012. okt. 6. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!