Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szeretném felújítani a bicikli...

Szeretném felújítani a biciklimet, mit gondoltok ezekről a cuccokról?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy fél éve kezdtem el cangázni. A mostani biciklimmel tudok dirtezni, a haverjaim szerint nagyon jó cangás leszek 1 év múlva kb. Azért szeretném a cangámat felújítani mert el szeretnék kezdeni streetezni is egy kicsit (180, barspin stb..), és néhány cucc a biciklin eléggé meg van már gyötörve.. pl váltó, agy, gumik stb.. egyébként a vázam és a teleszkópommal semmi baj nincs. szerintem azok még jók lesznek egy darabig, szóval csak azt tervezem cserélni ami fontos.

Linkelem miket néztem ki:

gumi : [link]

hátsó agy : [link] (haver tud ilyet szerezni nekem 10k-ért!)

markolat : [link]

lánc : [link]

lánctányér : dartmoor sting 32 fogú (nemtaláltam testbikeon)

Nos mit gondoltok ezekről a cuccokról? ja és a lánc elég hosszú lesz 32T - 14 áttételre?


2012. okt. 6. 20:34
 1/7 anonim válasza:

Én ilyen gumit vennék: [link]


Ilyen hátsóagyat (de ha haverod tud szerezni akkor az neked jobban megéri):

[link]


A markolat szerintem jó a lánc nem nagy cucc, de tenni fogja a dolgát. Egyébként milyen vázad és telód van?

2012. okt. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ugyanilyen cangám van most : [link]


A váz és a teló ugyanaz. Csak nekem a váz fekete. a teleszkóp SR Suntour DURO 130 (nemtudom pontosan hogy DJ-E vagy DJ-D, nemakarok hazudni inkább:D)

Az lenne a tervem hogy rakok a cangára single speedet mindenképpen. Váltót úgysem használom szerintem felesleges. Ám a váz mérete 26" hosszú és 14" magas. ha jól tudom :D de ám én tudok vele manualozni meg minden. szóval sztem 180at is megtanulnám rajta, csak eléggé sz*r most igy a cangám, azért akarnám felújítani..

Ám az a hátsó agy amit linkeltél nekem már rohadt drága lenne :D ahhoz képest h 10k-ért meglenne az a agy amit én mutattam :D

2012. okt. 6. 23:12
 3/7 anonim válasza:
Nem rossz canga. Hát ja ha 10k-ért megtudja haverod szerezni akkor jól jársz azzal az aggyal. :D
2012. okt. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jah akk jó :D köszi a segítséget. aztán ha már tényleg komolyabban fogom gondolni akkor veszek egy marzocchi dirt jumper 3-ast meg egy dartmoor two6player vázat :D
2012. okt. 7. 11:46
 5/7 anonim válasza:

minden cucc jó amit leírtál ! a hollyval vigyázz mert könnyen kapsz defektet és amit linkeltek crazy bob meg nehéz ! van a schwalbe table top picit drága és gyorsan kopik de ól tapad és defektálló !

Az is egy megoldás ha dh belsőt nyomsz bele és akkor mehet a holly is ( ez úgyis jól jön mert ha streeten tanulsz el kell :))) )

2012. okt. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ok köszi a választ, belső gumit szerintem tudok venni az itteni bringaboltba nem ? :D
2012. okt. 7. 18:55
 7/7 A kérdező kommentje:

ja amúgy nemtudom hogy ezt e nevezik ejtőpapucsos váznak, de nekem ilyen a váz: [link]

Érdemes ilyen vázba nem gyorszáras agyat tenni? később úgyis vennék majd rendes street vázat, és abba már nem jó a gyorszáras ha jóltom. thx a helpet

2012. okt. 7. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!