Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan kéne felújítani a...

Hogyan kéne felújítani a biciklimet, mennyiért?

Figyelt kérdés

2005-be kaptam a biciklimet, sokáig nem használtam, tavaly nyáron tekertem vele. Nem volt nagy baja, de most pár napban elég szar állapotba "lett"...


A kormány egy élesebb kanyarba elfordult, visszatudtam fordítani, de félek hogy egy enyhébb kanyarnál is kifordul amikor nem kéne, szóval balesetveszélyes.


A másik problémám a lánccal van. Amikor a lejtőn gurulok (szóval nem tekerek) akkor átvált könnyűbe, és mikor elkezdek újból tekerni, akkor vált át nehézre (az eredeti fokozatra, amire be van állítva). Tegnap 2x is előfordult olyan, hogy megakadt a pedál emiatt.


El kéne vinnem bicikli javítóhoz, ezt kb mennyiből is tudnám megúszni?


16/L


2012. márc. 16. 07:42
 1/1 anonim ***** válasza:
a kormány gondott 1-2 csavar meghúzásával oldják meg, a lánc probléma lehet azért mert laza a lánc és leesik azt akkor megfeszítik de lehet váltó gond akkor lehet hogy új váltót kell rá venni.
2012. márc. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!