Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ti fejlesztitek vagy cserélite...

Ti fejlesztitek vagy cserélitek a bringáitokat?

Figyelt kérdés
Vettem egy egész jó montit tavasszal 75ért. Jól megy meg kezd hozzám nőni de azért vannak rajta dolgok amiket cserélnék. De viszont nem nagyon akarnék költeni rá mert ha mindent lecserélnék amit tényleg kéne abból már kijönne majdnem egy jobb bringa, egy 29er mondjuk. Ti ilyen helyzetben nyúzzátok amíg lehet vagy költötök a bringátokra?

2012. okt. 17. 21:24
 1/5 horadric válasza:

Szerintem itt a "hozzám nőtt a bringa" kérdés a lényeg. Ha ragaszkodsz pl a vázhoz (mint ahogy én is a bringámnál) és nem szívesen adsz túl rajta, akkor marad a tuning.

Ha valóban szinte mindent cserélnél, akkor inkább add el s gyűjts egy jobbra, BÁR ha mondjuk az említett 75 helyett 200-ért veszel egyet, lehet, h azon is még cserés 1-2 dolog.

Minden attól függ, mire használod, igénybevétel, terhelés, stb...

2012. okt. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 horadric válasza:
Egyébként én 40-ért vettem használtan a montimat, azóta költöttem rá 60-at. Lehet, h 100ért kaptam volna hasonló minőségűt, mint amit építettem, de így legalább olyan, amilyet én szeretnék. :) Van, aki szereti a custom bike-ot, van, aki nem. De hogy megéri-e, az kétséges..
2012. okt. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én addig nyúznám, amíg tudom.
2012. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valszeg nyúzni fogok a bringát aztán ha már nem bírja vagy nem ér fel a felszereltsége az igénybevétel nagyságához akkor jöhet majd a csere. Köszi a válaszokat!
2012. okt. 22. 22:45
 5/5 A kérdező kommentje:
*fogom
2012. okt. 22. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!