Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpárt ajánlotok...

Milyen kerékpárt ajánlotok "menekülő biciklinek"?

Figyelt kérdés

Az lenne a lényege hogy gyorsan tudjak vele haladni,kigyulladt autók között cikázni,megállás nélkül padkákon átmenni,és erdei közlekedéshez is legyen megfelelő nagy sebességgel 15kgos hátizsákkal.

Én bmx-en gondolkoztam mert kicsi,gyors és a kisebb akadályokon egyszerűen átugratok vele.De ez sem tökéletes kerékpár.Mit ajánlotok ?


2012. okt. 20. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A BMX ezekre mind jó, egyet kivéve, hogy lassú. Inkább valami cylocrosst vegyél extra erős felnikkel.
2012. okt. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja jó lessz nekem a BMX.teszek rá terep gumikat jó vastagokat.És lehet teszek rá hátsó csomagtartót.
2012. okt. 20. 20:17
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

"és erdei közlekedéshez is legyen megfelelő nagy sebességgel"

Ja, ez tipikusan bmx felhasználási terület :)

2012. okt. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A kis kerekek amúgy is a. kátyúknak kedveznek, belemész és ott is maradsz, de ki se gyere.
2012. okt. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hol akarsz te kigyulladt autók között cikázni? Esetleg készülődőben van valami, amiről mi nem tudunk? :)

Egyébként ilyen feladatra én egy hardtail montit vennék. Elég gyors, erdőbe is jó, és a padkázást is bírja.

2012. okt. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
triál vagy mtb
2012. okt. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Linkoln ***** válasza:

BMX? Hát, én BMX-et semmilyen keretek közt nem ajánlom bringázásra.

Azzal lehet gurulni a többiek előtt.

Ha bringa kell akkor vegyék egy komoly mountain biket amivel mennek a versenyeken. Az egész gyors.

Országúti párti vagyok, de az tényleg nem a legjobb erdőbe meg patkák is kicsit rázósak.

Amugy országútival is fel lehet ugratni mielőtt valaki lehurrog.

A patentpedál miatt simán ugrik veled.

Főleg ha az egész bringa 7 kiló.

De max még MTB mást nem ajánlok.

2012. okt. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


itt nézz körbe, ezek tuti bringák. csak az olcsó szarokat ne vedd figyelembe. a bmx-et meg elfelejtheted mert lassú és terepre sem jó. max ökörködni vele a játszótéren.

2012. okt. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Merev monti FTW!!!! Tekerős geometria, széles kormány, sok áttétel, teló, vastag gumi.


#6: Te sem láttál még triál bringát, csak képen.

2012. okt. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem triálom van meg mtb
2012. nov. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!