Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van lényeges különbség a...

Van lényeges különbség a menetes és a kazettás hátsóagy között a napi használatban?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Én teljesítményben nem éreztem túl nagy különbséget,inkább azt tapasztaltam,hogy a kazettás sokkal hangosabb.
2012. okt. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mármint kattogásban amikor nem tekered?
2012. okt. 21. 20:30
 3/9 anonim ***** válasza:
amikor nem tekerem,pl mikor gurulok egy lejtőn.
2012. okt. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt hallottam h a menetes agy az mindig elgörbül,így kb mindig olyan mint ha nyolcas lenne benne.Van ilyen tapasztalatod?
2012. okt. 21. 20:37
 5/9 anonim ***** válasza:
igazából én vigyázok rá az az igazság. De azért van amikor kap bőven terhelést,ennek ellenére nekem ilyen negatív tapasztalatom nem volt még vele.
2012. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a kazettás agynál előny hogy ha elkopnak a fogak akkor nem kell racsniszerkezetestől az egészet cserélni, elég csak a fogaskerekeket
2012. okt. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És ha bemocskolódnak a fogaskerekek, csak leveszed őket a kazettáról, és lezsíroldózod. (Nem úgy, ahogy én, hogy rajta tisztítottam le, és majdnem dobhattam el az egész kazettát.
2012. okt. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kazettásnak jobb a végáttétele, mert a legkisebb fogaskerek így 11 fogas, míg menetesnél 14. Nekem a menetes agyba egyszer eltört a tengely, a kazettással nem volt ilyen probléma.
2012. okt. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 -Fremen- ***** válasza:
Igen, elvileg a kazettás jobban bírja a terhelést, mert több ponton is érintkezik a tüskékkel és nagyobb rajta az erőkar, valamint kopásnál nem kell az egészet cserélni + takarítás ahogy mondták. Ha nagy terhelés, komolyabb gépre kazettásat ajánlok.
2012. okt. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!