Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpárosok! Ha a lánc...

Kerékpárosok! Ha a lánc összekeni a nadrágotokat akkor mivel szeditek ki belőle?

Figyelt kérdés
Már kimostam párszor de nem akaródzik kijönni belőle. Tudtok valami módszert a sima kimosáson kívül?
2012. okt. 25. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Áztasd át benzinnel.
2012. okt. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A múltkor a Critical Mass-re hosszú nadrágban mentem, hazaértem és anyám nekiállt körömkefével, meg mosóporral. Na ezt ne tedd. Az enyém az kifakult teljesen azon a helyen és hiába vettünk ruhafestéket, azon a helyen még mindig ugyan olyan halvány maradt.

(első voltam)

2012. okt. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Inkább a megelőzés. Nekem eddig sima mosásnál nagyjából kijött a farmerből a folt. Láncfelkapás elleni nem tudom minek hívják, a láncvillára lehet rögzíteni, vagy van olyan, ami csak egy műanyag tárcsa a hajtókarnál, vagy vannak ilyen kábelvezető csövek, barkácsáruházban olcsón adják méterét, azt körültenni a láncon és nincs többet ilyen probléma. Ill. egy tré megoldás a fekete gatya.
2012. okt. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Függönytartó csipesz
2012. okt. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Függönytartócsipesszel ki lehet szedni az olajat? F**k the logic... Kicsit figyelhetnétek a kérdésre is.

(első voltam)

2012. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 -Fremen- ***** válasza:

Ugyanazzal, mint a fogaskerekek okozta lyuggatást: semmivel.

Vagy szűk szárú, vagy összefogott nadrágban kell tekerni, vagy eleve olyanban, amit nem sajnálsz. Habár összefogott állapotban nem is lenne szabad hozzáérnie a lánchoz, ha igen, vegyél láncvédőt. [link]


A benzint hallottam már, de nem próbáltam, szerintem ha nagyon érdekel a nadrág sorsa, vidd el tisztítóba, ott biztos értenek hozzá. Én eleve nem is foglalkoznék ennyit egy nadrággal.

2012. okt. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Alex Fly ***** válasza:

Nem is fog. Gyakorlatilag lehetetlen kiszedni belőle úgy, hogy a színe is megmaradjon.

Esetleg egy régi jól bevált recept: az ecetes olló kiszedi...

Célszerűbb megakadályozni, hogy összekenje: pl. szűk szárú gatyó vagy a szárat összefogni -megjegyzem, ha nincs túlolajozva a lánc, akkor nekem nem szokott fogni...

2012. okt. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Nagy Tamás Cet válasza:
Érdemes megpróbálni ultradermmel ha nem lett kimosva akkor elvileg ki kell szednie az olajat
2012. nov. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát már ki lett mosva azóta egy párszor. A világos kordnadrágomat fogta össze :S
2012. nov. 1. 18:14
 10/11 Nagy Tamás Cet válasza:

Meg lehet próbálni attól még az ultrát nem nagy összeg.

De ha ki lett mosva akkor jobban bele ivódott az anyagba:(

Esetleg még venises vízbe beáztatni és úgy megpróbálni valamit. Talán segít

2012. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!