Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen bicikliket tudtok...

Milyen bicikliket tudtok ajánlani nekem országútra 120ezer forint-ig?

Figyelt kérdés
köszi

2012. okt. 27. 16:58
 1/7 anonim válasza:
Mongoose Tyax Comp 2012 (160.000 de le van értékelve a Maliban 127-re)
2012. okt. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bovsi de ez nem országúti versenybicó
2012. okt. 27. 20:32
 3/7 anonim válasza:

[link]


Capriolo Eclipse 2012-es model.


Haveromnak ilyen van, szereti, meg nagyon jó, arra viszont figyelj, hogy egyes helyeken nem a fékkarral tudsz váltani, mert még ugyanúgy a vázon van a váltó, de ez annyira nem befolyásolja a működését.


Ennél olcsóbbat már neméri meg szerintem, ha fontos a gari, és az ár, akkor ezt ajánlom, ha minőség is kellene, akkor már szerintem 200 körül kell nézelődni, nekem Merida Road Race 901-em van, nagyon jó. De ha gondolod használtan is vehetsz ennyiért, akár karbon villásat, de ott ugye általában nincs gari, kicsit kopott, bla bla.


Jó választást, siess, mert az idei készlet ahogy tudom sok helyen elég fogyóban van, én is az uccsó modelt kaptam meg.

2012. okt. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és jó a fékkar a vázon a capriolo eclipse-en?
2012. okt. 29. 22:16
 5/7 anonim válasza:
Persze, teljesen jól működik.
2012. okt. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Első vagyok


Bocsi, azt nem írtad h versenyre kell :)


Én ilyet használok mindenre, és eszméletlen jó

2012. nov. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nehogy már ilyen szarokat linkeljetek neki,basszus. 120 ból olyan patent bringát rak össze magának,hogy nem igaz...
2015. szept. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!