Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen versenybiciklit vegyek?

Milyen versenybiciklit vegyek?

Figyelt kérdés
Van ehgy mountain bikeom amivel pár ezer km-t megtettem főleg aszfalton és persze az nem arra való,trekking biciklit nem szeretnék venni mert szerintem az csak átmenet a versenybicikli és a monti között.Szóval én olyan versenybiciklit keresek ami strapabíró vagyis nagyobb baja évekig nem lesz_minőségi,ami jól eladható.Válaszaitokat előre is Köszönöm?

2012. okt. 29. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:

a trekking pontosan aszfaltra való, és ezek általában jól felszerelt masszív bringák

ugyan átmenetnek tűnhet, de közel sem az, ez a komfort bringa inkább

közel egyenes, vagy teljesen egyenes háttal lehet tekerni, kényelemes nyeregben, a jobbfélék agyváltósak, sokáig elfutnak, mivel nem koszolódik, a váz kellően erős, de nem túlzottan, a gumi kellően vastag de nem túlzottan

pontosan arra való, hogy elmenj A-bó B-be, és közbe jól felcuccold a bringát ha kell kosárral, vagy táskával, ki lehet hajtani a végtelenig

egy KTM elég pöpec pl, Simanó 7-es agyváltóval


a versenybringa teljesen más

vékony kerekek, könnyű, vékony váz, erősen görbe vagy dőlt háttal tekersz

az ára 10e-től akár 10millióig terjed, és nem jelöltél meg árat

nézz egyet olyan 80-150e közt itt: [link] azzal el leszel egy darabig

pl ez elég jó darab: [link]

2012. okt. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
eltaláltad:150ezer forintig nézelődöm!! :)
2012. okt. 30. 10:09
 3/7 A kérdező kommentje:
és aza használt bicó amit mutattál az szted megéri az árát?,vagy érdemes lenn alkudnom?ja és ez a típus jó anyagokból vagyis jó csapágy monoblokk stb-ből áll?
2012. okt. 31. 19:44
 4/7 anonim ***** válasza:

sajnos az már elkelt, vagy legalábbis levették onnan

de az csak egy példa volt, alapvetően vázméretet keress, mert hiába ott egy remek bringa jó áron, ha kicsi, vagy nagy a váz neked

vázméretről itt:

[link]


de nézz szét, van egy rakás bringa fent, és sok korrekt hirdetés

az elég jó bringa volt, de biztos találsz másik hasonlót, ha meg vmi nincs leírva vagy nem tiszta, akkor csak megkeresed az eladót emailben, vagy telefonon, és elmondja mik vannak rajta, benne

pl ez is egy remek gép, de csak 53-as a váz, ha neked meg 58-as kell akkor minden hiába:

[link]

2012. okt. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
háát 190cm vagyok szóval ez nem jó nékem
2012. okt. 31. 23:01
 6/7 A kérdező kommentje:
tudnál ilyen nagyságban ajánlani páraat úgy 150ig vagy 1 kicsit drágábban? köszönöm ha igen
2012. okt. 31. 23:04
 7/7 anonim ***** válasza:

akkor neked olyan 60-61-es vázat kellene nézni, esetleg még a 62 belefér rövid stucnival

nemigazán láttam ekkora vázakat, de nincs mindhez odaírva sajnos mekkora, csak a felszereltsége

sztem írj pár emailt az eladóknak, hogy írjanak már vázméretet, aztán ha jó valamelyik, és neked is tetszik a bringa, akkor vedd meg

alkudni mindig ér, ha jó a méret, a következő kérdés, hogy mi az utolsó ára

ha látják, hogy komolyan gondolod akkor talán még enged egy kicsit

2012. nov. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!