Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklit vegyek kezdő...

Milyen biciklit vegyek kezdő bicósként a keret max 130ezer forint?

Figyelt kérdés

2012. okt. 27. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Hegyre, völgyre, betonútra?
2012. okt. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
beton vagyis országúti versenykerékpár
2012. okt. 27. 21:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha van ismerősöd aki ért a bicókhoz,és tud segíteni,használtat vegyél.
2012. okt. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

[link]


Capriolo Eclipse 2012-es model.


Haveromnak ilyen van, szereti, meg nagyon jó, arra viszont figyelj, hogy egyes darabokon, nem a fékkarral tudsz váltani, mert még ugyanúgy a vázon van a váltó, de ez annyira nem befolyásolja a működését.


Ennél olcsóbbat már neméri meg szerintem, ha fontos a gari, és az ár, akkor ezt ajánlom, ha minőség is kellene, akkor már szerintem 200 körül kell nézelődni, nekem Merida Road Race 901-em van, nagyon jó. De ha gondolod használtan is vehetsz ennyiért, akár karbon villásat, de ott ugye általában nincs gari, kicsit kopott, bla bla. Oda már igen... kell egy olyan, aki ért hozzá, hogy segítsen neked.


Jó választást, siess, mert az idei készlet ahogy tudom sok helyen elég fogyóban van, én is az uccsó modelt kaptam meg.

2012. okt. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és minőségi bicikli?pl.gepida bandon
2012. okt. 28. 15:37
 6/9 anonim válasza:

Ez teljesen szubjektív, de a gepida szerintem nem olyan minőségi. Bár a capriolo-nál egy fokkal jobb, Shimano 2300, a legalapabb váltószett, de legalább teljes. Viszont +10-ért (160-ért) már megtudod venni a Merida belépő gépét szezonvégi akcióval, ha szerencséd van. A Merida minőségibb, és nagyobb név, ha esetleg már nem lesz rá szükséged, sokkal könnyebben elfogod tudni adni. Egy Capriolot, vagy Gepida-t... sokkal nehezebb. Nameg azon Shimano Sora szett van, ami egy jóval jobb a 2300-asnál.


[link]

2012. okt. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ui.:Én most a Gepida legalapabb modell-jére gondoltam, a 6-700 ezresek természetesen már szinte minden igényt kielégítenek, márkától függetlenül.
2012. okt. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ok szal a capriolo vagy ez a merida? ok
2012. okt. 28. 15:58
 9/9 anonim ***** válasza:

"...vagy ez a merida..."

Nana. Tisztelettel a Merida-ról, még akkor is ha nem ismered. :)

Amúgy meg mindenképp Merida.

2012. okt. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!