Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen jó levegős teleszkópot...

Milyen jó levegős teleszkópot lehet kapni max 70 ezerért?

Figyelt kérdés
Sehol nem látok egy jó ajánlatot se, mindenhol csak 100 környékén... Hozzá értők nyugodtan ajánlhatnak rugósat is feltéve ha elég jól mozog és aránylag könnyű.(ami nagyon fontos lenne) Köszönöm!

2012. nov. 26. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
rokshoxnak van pár modelje ami elérhetö,de ha komoly szinten mozogsz és grammhúszár vagy akkor tudod hogy menny az annyi jó cuccoknak megvan az ára akár telo,felni váz stucni akármi...
2012. nov. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Suntour Epicon nagyon jó. és 70ből megvan..najo, a linkelt oldalt épp kifogyott, de máshol érdemes keresgelned...

Ne ijedj meg, a Marzocchi telokban is suntour alkatreszek vannak es azert nem lehet olyan szar...alapbol japan volt evtizedekig, aztan megvettek a tajvaniak, szoval nem kinai tucatszar...

2012. nov. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az Epicont én is néztem de sehol nincs készlet, csak átütő tengelyesből ami nálam sajnos nem pálya, mert új kerékszettet is kell néznem, az átütős pedig már nagyon sokba kerül. ( meg nem is láttam ilyen komplett kereket)
2012. nov. 27. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!