Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ti a lakatotokat, hogy hordját...

Ti a lakatotokat, hogy hordjátok magatoknál? Táskába rakjátok, vagy rátekeritek a vázra?

Figyelt kérdés

Én régóta U lakatot használok (ABUS Granit Plus) annak a tartója a vázon van és ott hordom! De viszont a minap vettem egy 1m hosszú és 30mm vastag sodronylakatot (azért, hogy több helyre is kitudjam lakatolni, pl. fához) de viszont a sodronylakatot nem tudom, hova rakni... tipp ?


Most per pill rá van tekerve az ülés csövére de a zárja veri a sárvédőt.. és idegesít! :D


2012. dec. 13. 15:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ez a videó röhejes... 1:45 ig nyiszinyaszi... ha harminc másodperc alatt nem tudok levágni valamit, akkor otthagyom utána már túl para... amúgy vastag lánc sodrony ulakat, ilyen hosszú idő alatt bármit lelehet vágni a megfelelő eszközzel, eldugott helyen ahol van rá idő, bármit lelehet vágni, de ahol szem előtt vagy nem tudod hol a tulaj, mikor toppan be a képbe, ott 30 másodperc, nem több... sajnos tapasztalatból beszélek, bár már jó ideje nem foglalkoztam ilyesmivel, de volt mikor rászorultam...
2012. dec. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 -Fremen- ***** válasza:

És ha annyira tapasztalt vagy, mi a helyzet azokkal a videókkal, amikor rá se hederítenek a sétálók a tolvajokra, vagy egy srác fényes nappal erővágóval nyiszálja a villamosmegállóban a láncát, megáll egy motoros és segít is neki?

Nem mindenki csak 1 percre hagyja kint a bringát.

2012. dec. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!