Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ti a lakatotokat, hogy hordját...

Ti a lakatotokat, hogy hordjátok magatoknál? Táskába rakjátok, vagy rátekeritek a vázra?

Figyelt kérdés

Én régóta U lakatot használok (ABUS Granit Plus) annak a tartója a vázon van és ott hordom! De viszont a minap vettem egy 1m hosszú és 30mm vastag sodronylakatot (azért, hogy több helyre is kitudjam lakatolni, pl. fához) de viszont a sodronylakatot nem tudom, hova rakni... tipp ?


Most per pill rá van tekerve az ülés csövére de a zárja veri a sárvédőt.. és idegesít! :D


2012. dec. 13. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Olyan sodronylakatom van, aminek van tartója. Az ülés alatt a vázra erősítettem, ott nem zavar.

A pesti bringámon U-lakat van, itt nem is merném sodronnyal lezárni. Annak is van tartója.


Esetleg - ha nem akarsz másik sodronyt venni - nem tudod a kormányra erősíteni valahogy? Ha nincs túlzottan telepakolva mindenfélével, akkor ott talán kevésbé zavar.

2012. dec. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 yahooo válasza:
Én speciel az üléscsövére és a váz felső részére csavarom. Bár most olyan záram van amihez adtak rögzítőt. az ülés csőre lehet szorítani, és arra rácsúsztatni.:) nézd meg bringás boltokba, nem egy vagyon és egyszerű.:)
2012. dec. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az a baj h nagyon vastag.. 30mm a vastagásga és csak 1x tudom körbetekerni, és akárhova rakom verődik :S de lehet akkor külön lakattartót venni ?
2012. dec. 13. 15:49
 4/12 anonim ***** válasza:

láncos van, meg kisebb sodrony

mindkettő elfér a bringás táskában

de volt már, hogy rátekertem a vázra, a felsőcsőre, meg az elején áthúztam, hogy ne mozogjon, ott elöl a kormány alatt nem zavar

2012. dec. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Táskában kell szerintem.



Bad Joke:

Sokan a nevükben hordozzák :D LAKATos :D Mondjuk a lakat sokszor pont őmiattuk kell...

2012. dec. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nekem menet közben a derekamra van csatolva
2012. dec. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én általában magamon hordom
2012. dec. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Előző: Bringaboltban beszéltek le arról, hogy derékra kösd a láncot, mert hallottak olyat, hogy esésnél medencetörés lett belőle.

Én láncot nyeregcső köré tekerem, az U-lakatomnak meg van vázra rakható tartója. Nem tudom mennyire hajlékony egy ilyen vastagabb sodrony, valamivel az első háromszögbe kötném, pl. pók, oldható gyorskötegelő, gurtni.

2012. dec. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hátizsák!
2012. dec. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 -Fremen- ***** válasza:

Mekkora az a 3centis sodrony? Kb ekkora?

http://www.youtube.com/watch?v=T8lesJKSHgU


Én egyiket se ajánlom, (ulakat/sodrony) inkább egy normális láncot vegyél. 10E felett.


Egyébként vállon átvetve vagy táskában, hely/kedv függvénye.

2012. dec. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!