Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ha napi 30-40 percet szobabici...

Ha napi 30-40 percet szobabiciklizek kb 25km/h sebességgel mennyi kalóriát égetek el körülbelül?

Figyelt kérdés
Létezik hogy 430-at mert az órámnak nem tudom hihetek-e? Elég heti 3 max 4szer biciklizek a súlycsökkentéshez? Természetesen szénhidrát megszorításos diétát is tartok ez melett.

2013. jan. 16. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, holy hányas fokozatban van! A 430 az soknak tűnik még nagyobb "ellenállással" is! Súlycsökkentéshez tartsd a pulzusod a súlyodnak megfelelő zsirégető tartományban. Se kevesebb, se több pulzus ne legyen, mert úgy nem hatékony!


Remélem segítettem!

2013. jan. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ez egy mágnesfékes bicikli max fokozat 16 és én 6-oson csinálom. Néha 2-3szor egy kicsit rátekerek úgy 7-8ra és így tekerek 2 percig. pulzust 130-140között próbálom tartani. Csapásszmkb 65/perc. És 100kgkörülvagyok.
2013. jan. 16. 10:32
 3/9 A kérdező kommentje:
A súlyomnak megfelelőzsírégető tartományt hogyan kell kiszámolni??
2013. jan. 16. 10:39
 4/9 anonim ***** válasza:
2013. jan. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2013. jan. 16. 15:03
 6/9 anonim ***** válasza:
én 1 év alatt adtam le 30 kilót egy elszakadt szalagos, szalagfékes vaterás 3000ft s szobabiciklivel, az ellenállás abszolút nem lényeg, csak a pulzus, meg a táplálkozás... amúgy a megtett út és az idő hányadosa értelmében hiába tekered a szobabiciklit, nem beszélhetünk, 25km/h ról...
2013. jan. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. hányszor tekertél mennyi időt egy héten?
2013. jan. 17. 09:47
 8/9 anonim ***** válasza:

1 héten átlagosan 4* az időt azt úgy tudom meghatározni, hogy szembefordítottam a biciklit a géppel, és másfél két részt megnéztem egy átlagos hosszúságú sorozatból, persze mindig másból mert sorozatfüggő vagyok:) most is ezt csinálom, csak azóta építettem egy fixis biciklit, és ilyenen tekerek:

[link]


amúgy most éppen twin peaks et nézem 2 részt végigtekerek belőle 1 rész 45 perc.

2013. jan. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia! Én is egy ócska biciklivel fogytam le:-) 10 Perccel kezdtem, majd egyre emeltem az időt! A vége napi 2*másfél óra lett, de az már csak azért, mert jól esett:-) Napi 40 perc a minimum, állítólag akkor indul be a zsírégetés, de egy óra bőven elég a fogyáshoz.

A 8/12-t próbáltad már? 8mp gyors tekerés, 12 mp lassú. Nem olyan unalmas, és magasan tartja a pulzusszámot, állítólag hatékonyabb, mint a sima tekerés. Nekem bevált:-)

2013. jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!