Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogy rakjak össze egy normális...

Hogy rakjak össze egy normálisabb kerékpárt ami úgy néz ki mintha semmit nem érne?

Figyelt kérdés
kb. 80 (max 100ezer) ezerből szeretnék összerakni egy single speed outi kerékpárt (vagy esetleg agyváltósat) de viszont azt szeretném, hogy régi vacaknak nézzen ki :) (ne akarják annyira el lopni)
2013. jan. 27. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam hogy, ha már egy ideje megvan akkor alapból kopik róla a festés, nem festem újra, és úgy már elég szakadtnak néz ki.
2013. jan. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, a festés nagyon sokat számít, meg az alkatrészeknél is figyelhetsz, hogy ne fényes alkatrészek legyenek. Másik módszer meg az, hogy nem tisztítod, csak ott ahol a működést befolyásolja. pl vázat, kerekeket, villát.
2013. jan. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát van egy 20 év körüli bianchi (ha jól tudom de nem biztos) váz és arra akarok építeni.. a váz egy picit ütött kopott de akkor nem fogom festetni az biztos, de azért hogy csináljam h a stucni kormány agy meg amik általában csillognak szarnak nézznek ki ?:D
2013. jan. 27. 10:58
 4/8 anonim ***** válasza:

vegyél használt alkatrészeket abból amik látszanak (stucni, kormány, nyeregcső, pedál), főleg a feketétek favorizáld, de ne legyen ezüst színű

a lényeg úgyis a hajtás, a kormánycsapágy, váltás

a vázat kicsit még átmaszatolhatod valamilyen színnel, ecsettel, az sokat ront rajta

a szaladgálós montimat én nem takarítom, így eléggé leharcoltnak néz ki, de belsőleg meg igen jól fut :o)

2013. jan. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
na hát majd meglátjuk, hogy mennyire lehet leharcoltá tenni külsőre :D
2013. jan. 27. 12:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ez jó taktika? Ha rikító színű, egyedi, akkor könnyű felismerni, főleg, ha egy kétes kinézetű ember alatt látod. Ütött-kopott rozsdás bringából meg mit veszel észre? Bottal ütheted, mert ezrével vannak.

Amúgy ha ez a cél, akkor matt feketére fújnék mindent, egy kis smirgli, egy kis szórós akril festék a kedvenc barkácsáruházadból és meg is vagy.

2013. jan. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

szerintem mind a kettőnek meg van az előnye-hátránya... de ha rossz a keró nem annyira kelti fel az emberek érdeklődését és akarják el lopni! :)


hiába van egy rikító biciklim, úgysem látnám viszont ha el lopnák. :)

2013. jan. 27. 20:32
 8/8 Moby1024 válasza:
Érdekes,hogy egy 20 éves vázra szeretnél ráverni 80 ezret.Ha a váz húsz éves akkor gondolom(bár szólj,ha tévedek)ez nem egy alu váz,hanem valami régi acél.Ehhez nem lesz jó a drágább aluvázhoz való alkatrészek.Úgy gondolom,ezek a drágábbak.Egy acélvázas biciklit(hogy pikpakk kis keró legyen)szerintem 50-ből is bőven ki lehet hozni.Nekem is van egy ilyen keróm a padon, amit apum hozott Svájcból még annó és van rajta egy csomó nagyon jó kis alu cucc,amilyeneket itthon nem is láttam még.Érdemes szétnézni neten, mert találhatsz ezekhez olyan alkatrészeket,amik egyedivé teszik,de mégsem csillognak-villognak.Arra figyelnék,hogy csak nem kopó alkatrészeket vegyek.Remélem tudtam segíteni.
2013. jan. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!