Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ha bicikliszerelőként szeretné...

Ha bicikliszerelőként szeretnék dolgozni, akkor ahhoz van valami hivatalos képzés (OKJ vagy valami)?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet kitanulni, ha papírt is szeretnék róla?
2013. febr. 5. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


okj 3152501

2013. febr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én diák koromban nyári melóztam sokat bicikliszervizben, nagyon nem mennek az ilyen okj-s szarokra, sokkal inkább döntő, ha ez a hobbid, látják rajtad az elvetemült, őrült biciklimániát, és persze ha látják rajtad, hogy értesz hozzá. anno a főnökömnek annyi volt a "felvételije" hogy megnézte a biciklimet, és lefeleltetett:) ha lenne rá pénzem nyitnék saját műhelyt:)
2013. febr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Épp ez az, hogy még nem igazán értek hozzá. Ezért szeretném jobban, sőt profin megtanulni, amennyire csak lehetséges. És úgy hallottam, sok helyütt igenis kérik a papírt (is).
2013. febr. 5. 17:34
 4/5 anonim ***** válasza:

igazából szerintem nem nagyon van értelme annak a papírnak, az egyetlen olyan dolog, amit szerintem nehéz megtanulni, az a küllőfűzés és centrírozás. Ezeken kívül csak fújni kell a márkákat, stílusokat, kompatibilitásokat, és ezt nem tudom, hogyan tanítaná meg bárki egy tanfolyamon...

amúgy ez az undorító ebben az országban, hogy nem a szakértelmet kérik, hanem egy papírdarabot...

2013. febr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Linkoln ***** válasza:

Az a vic ebben az országban, meg a többiben, hogy a könnyebb út, a jobb út... :/

Érts hozzájuk, hobbid a bringázás akkor nem lesz nehéz, és vegyél mellé egy papírt, bemutatásra... :/ Szokták lehurrogni, de igen is használható.

2013. febr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!