Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ilyen rossz időben milyen...

Ilyen rossz időben milyen erősítő gyakorlatok vannak, biciklizéshez és futáshoz?

Figyelt kérdés
Tehát amikor szakad az eső vagy a hó, akkor nem megyek sem futni se bicajozni, viszont nem szeretnék kiesni az edzésből. Milyen otthon is elvégezhető gyakorlatok vannak, amik segítenek? Nincs szoba bicajom, kézi súlyzók, meg hétköznapi tárgyak (szék, szőnyeg, stb.) állnak rendelkezésre.
2013. febr. 5. 23:18
 1/7 poiu ***** válasza:
Az ugrókötelezés nem rossz. Lehet variálni, írd be a youtube-ba: jumprope.
2013. febr. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ugrókötelezés, helyben futás, tvnézés,
2013. febr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a már említett kötél,a burpee,vagy a kettlebell.

a legjobb kombinálni köredzésben.

10db burpee/1 perc kötél,

vagy 20db kettlebell swing/1 perc kötél.

garantáltan megmozgat.

ha teljes erőből nyomod,akkor 10 perc alatt is képes kifingatni.

2013. febr. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
amúgy én ilyenkor is futok. szerintem nincs jobb mint korán reggel a friss 0 -pár fokos időben lefutni 5-6km t
2013. febr. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én meg bicajozok ilyenkor. Bringázáshoz rossz idő nincs, csak rosszul öltözött bringás :)
2013. febr. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Neha pihenni is kell!


Lazulj a csapadekos napokon, avagy karbantartasokat vegezhetnel a bringadon es a felszereleseden.


Szerencsere azert hamar vege lesz a szar idonek, azutan mehetsz ki a szabadba :)


Szobagorgo sem rossz ilyenkor (persze ha van) ... en mondjuk utalom, mert borzasztoan/lelekoloen unalmas.

2013. febr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én szobagörgőzés közben akciófilmet szoktam nézni, úgy nem olyan uncsi:)
2013. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!