Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpáros hosszú nadrágról...

Kerékpáros hosszú nadrágról kérnék infot?

Figyelt kérdés

Üdv! Első hosszu kerékpáros nadrágomat szeretném megvásárolni, kérnék ezekkel kapcs. egy kis segítséget:


- Van-e különbség a thermo betétes és a nem thermo betétes között. ( természetesen értem én, hogy elvileg az egyik melegebb mint a másik, de arra gondoltam, hogy csak hiányos a termék leírása.)


- milyen hőmérsékletig lehet ezeket használni, ergo milyen évszakokban?


- van-e olyan dolog amit semmiképp nem szabad vásárlásnál figyelmen kívül hagyni? Gondolok itt az anyagminőségre vagy gyártási technológiára.


Komoly, rendszeres felhasználásra kell, nem csak ilyen hébe hóba bicajozgatás. Inkább kiadok érte több pénzt mint egy átlag ha szükséges, de az akkor legyen tartós, kényelmes és fa sza minőségű.



2013. febr. 6. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Komolyabb felszereleseket arusito helyeken szakszeru tanacsadasban reszesulhetsz, de a ruhakatalogusok is mindenre kiterjedo informaciot megadnak.


Szerintem keresd fel a Bikeplus ceget ... Castelliket forgalmaznak ... Castelli jelen pilanatban az egyik legjobb minosegu ruhagyarto es a katalogusban minden adatot megtalalhatsz.


Erdekesseg, hogy amig a Castelli eredetileg egy olasz ceg, a legtobb profi bringasruhat is Ok gyartjak a versenyzoknek ... a gyar valojaban Magyarorszagon van.


Megrendeles eseten az atfutasi ido meg is nagyjabol ket het, mert nem lehet egyenesen a gyartol rendelni, elobb kiviszik az olaszokhoz, majd onnan postazzak a cuccot. Eleg erdekes.


Lenyeg a lenyeg, ha jo, strapabiro es minden igenyt kielegito ruhat szeretnel, akkor csak is: Castelli

2013. febr. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Okosabbnak gondolnam a hosszunadrag helyett a kombozast, vagyis egy rovid, avagy 3/4-es nadraghoz +ban egy labmelegito ... igy valojaban hosszunadrag funciokent is mukodik, de a joido bealltaval rovidnadragkent is hasznalhato.
2013. febr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!