Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpáros cipőhöz milyen...

Kerékpáros cipőhöz milyen kiegészítők tartoznak?

Figyelt kérdés
Kinéztem magamnak egy kerékpáros cipőt egy ilyen apró oldalon, és az érdekelne, ha boltban, dobozosan vásárolok lábbelit, milyen tartozékokat adnak hozzá alapból? Mire figyeljek oda, hogy az eladó is mellékelje nekem ezeket hozzá, és ne legyek végül átvágva?

2013. jan. 21. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában semmilyen tartozék nincsen.
2013. jan. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondolok ilyenekre, hogy stopli, mászótüske stb. Ezeket szoktam látni, hogy emlegetik az emberek, csak azt nem vágom, hogy ez alaptartozéka a cipőknek, hogy tudd használni az SPD pedállal, vagy csak plusz kiegészítők? Milyen dolgok kellenek, hogy tudjam használni az SPD pedállal?
2013. jan. 21. 10:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Stoplit nem a csukához szoktak adni, hanem a pedálhoz. Ez érthető is, hiszen többféle rögzítési mód létezik. Például Look pedált nem tudsz Shimano stoplival használni. Kérdezd meg az ipsét, hogyha ad a cipőhöz stoplit, akkor az milyen rendszerű.

Mászótüske nem hiszem, hogy járna gyárilag. Mondjuk ennek meglétét egyébként sem tartom fontosnak.

2013. jan. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!