Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Érdemes a telót merev villára...

Érdemes a telót merev villára lecserélni? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy veszek egy montit. De a telót lecserélném merevvillára (és a gumikat is 2,2-2,3-ról 1,9-re), mert annyira zúzós terepen úgyse szoktam tekerni.


A kinézett képen lock outos teló van, tehát tud merevvillaként is viselkedni. Mégis lehet hogy cserélném, mert a teló igényel karbantartást a merevvilla nem.


Szerintetek?


2013. febr. 6. 19:05
 1/5 A kérdező kommentje:
*kinézett gépen
2013. febr. 6. 19:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Simán cseréld ha nincs rá szükséged. A teló amúgy is lassító tényező.
2013. febr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hülyeség lecserélni, csak azért mert karbantartást igényel... nem igényel annyi karbantartást, hogy bármi problémád lenne belőle
2013. febr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Villafüggő, felhasználásfüggő. Tény, hogy ha szeretnél egy sokáig jól működő villát, akkor fél évente célszerű szétszedni, kitakarítani, friss zsírral, olajjal feltölteni, de ha használod terepen, sokkal élvezetesebb lesz menni vele, sokkal több lehetőséget teremt bringázásra ott, ahol egy merev villával már szenvednél. Ezt a karbantartást nem bonyolult megtanulni, ill. ha van egy kis szétszedem-összerakom érzéked, akkor nem is kell tanulni. Csak városi jellegű bringán van értelme ezen gondolkozni, ha másra is akarod használni, én nem cserélném.
2013. febr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nyugtass meg, hogy nem egy fox 2013 ctd kashima telót cserélsz merev villára :P
2013. febr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!