Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ti nem féltek az erdőben hogy...

Ti nem féltek az erdőben hogy elüt valamilyen teherautó vagy esetleg terepjáró?

Figyelt kérdés

2013. febr. 12. 20:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
De..ugyanúgy mint ahogy Váci utcában sétálva rámtámad egy barnamedve.
2013. febr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem.van fülem,hallom,ha jön.szemem is van.
2013. febr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
mit csinálna egy teherautó az erdőben? én mit csinálok az erdőben?
2013. febr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én is gondoltam már olyanra, hogy mi lenne ha.. de mikor ott vagyok az erdőbe sose jut ilyen eszembe és valahogy nem is nagyon találkozok járművekkel. Sokkal inkább aggasztóak a pásztorkutyák, medvék, vaddisznók. Járművet meg hallod, látod elég könnyen.
2013. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

El kéne olvasni a kategóriát és akkor egyesek nem mondanának ekkora hü.lyeségeket...

Bárhol lehet egy faszállító gépjármű az erdőben (tudjátok valamivel kell fűteni), amit egy kanyargós meredek úton nem biztos hogy észreveszel főleg ha 40-50 km/h-val mész lefelé és közben semmit sem hallasz olyan szelet generál a sisakod ami jó esetben van.

4.: Kutyától cseppet sem félek találkoztam már jó pár nagytestűvel, vaddisznó elől pedig elég ha fa mögé bújsz vagy elugrasz, mert az nem lát túl jó és általában csapásokon közlekedik. Medvétől pedig legkevésbé sem félek, mivel ha akkora óriási mázlim van hogy találkozok egy példánnyal is, akkor sincs nagy baj mert a medve nem támad emberekre.

2013. febr. 12. 21:20
 6/20 Takumi ***** válasza:
DH-zol? Amennyiben igen, kétlem hogy találkoznál ezekkel a járművekkel. Illetve nyilván egy kis helyismeret nem árt.
2013. febr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Jah..ha ész nélkül biciklizel...
2013. febr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem általában csak a cigányok, meg a kempingezők zavarnak, mert nem lenne jó olyan sebességgel beléjük csapódni. Főleg cigányokban nem, mert hamarabb kilopják alólam a bringát mint hogy elesek.
2013. febr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
40-50 km/h val száguldozol egy erdőben akkor nem a nem létező járművektől kéne félned...
2013. febr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Utolsó jót röhögtemXDD

7.: Nem, xc-zek, gyakran megyek csapásokon is, de leginkább "szekér utakon" megyek:)

8-as te akkora egy paraszt vagy hogy az már nekem fáj...

Ha tudsz egyáltalán bicajozni akkor kérdezem én, hogy miért baj neked ha jobb nálad valaki valamiben??

2013. febr. 12. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!