Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklizárat ajánlanátok?

Milyen biciklizárat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Vettem nemrég egy biciklit, kezdő kategória, de nekem ez is sok pénz, és szeretném ha sokáig megmaradna.

Milyen zárat ajánlanátok hozzá?

Hirtelen kettőt találtam, az egyik jóval vastagabb, mégis olcsóbb (nem írják az anyagát), a másik vékonyabb de drágább, viszont ehhez írják, hogy titán-acél.

Melyik a megbízhatóbb, vagy még ezek se igazán komolyak?

Ennél sokkal többet mondjuk nem szeretnék rászánni.



2013. febr. 14. 20:56
 1/8 A kérdező kommentje:
2013. febr. 14. 20:57
 2/8 anonim ***** válasza:
azt veszed, amely neked szimpatikus, nincs olyan zár amit egy profi le nem szedne pillanatok alatt.
2013. febr. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

tök mindegy 10 perc alatt akkor is leszedik ha megölik őket.

mondjuk valami U lakat,és spybike. az egy jó kombináció.

2013. febr. 16. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

gondolom nincs pénze spybikera és U lakatra is... a kérdéséből kiderül, h nem drága a kerója de neki ez is sok szóval nem hiszem h csak lakatra fog 50ezret költeni...


amúgy kryptonite trek U lakat 7 ezer ft! én azt tudom ajánlani! Ha még véletlen lenne úgy pénzed akkor vegyél mellé egy másik mondjuk lánc+lakatos kerékpár lakatot. ha nem drága a keród és viszonylak 2 normálisabb lakat van rajta szerintem nem fogják piszkálni!



nekem egy 50ezres cruiserem van egy kryptonite trek U lakattal és egy kryptonite keeper 1015 ös láncos lakattal és szerencsére még nem volt baj!

2013. febr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lopas ellen a leghatasosabb, ha nem hagyod ott a bringadat sehol felelotlenul.


Semmilyen lakat, egyik lanc sem vedi meg a kerekparod ... viszont van egy mondas: a gazda szeme hizlalja a disznot, ami ebben az esetben is ugy ertendo, ha odafigyelsz a dolgaidra, akkor nem lesz gond.


Ha bandazol a haverokkal es mondjuk beultok egy kerthelyisegbe, akkor az osszes bringat egykupacba rakjatok es mindig elerheto tavolsagba legyetek a cangaktol. Ha bemesz egy boltba, vidd be nyugodtan az ajton belulre es kerj meg egy alkalmazottat, hogy legyen szives odafigyelni ra.

Legfontosabb: olyan helyre ne biciklivel menjel, ahol elore tudod, hogy sok idot fogsz bent tolteni.

Kerekparozz es alolad nagy valoszinuseggel nem lopjak ki a gepedet ... ha suliba/meloba jarsz vele, plazazol, kocsmazol, avagy kozertbe mesz, ha felelotlenul otthagyod a kerekparod, szamithatsz ra, hogy mas fog rajta bringazni a jovoben.

2013. febr. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 hypno ***** válasza:

Az U lakatok, láncos, vagy hajtogatós zárak jók.

Én egy Citadel láncos zárat használok. Nehéz mint a dög, de a derekamra is tudom zárni, mint egy derékszíjat, így praktikus.

[link]

Ugyan ezt nem kérdezted, de amikor majd veszel egy jó nyerget magadnak, akkor első dolgod legyen a gyorszáras bilincset csavarozósra cserélni, ha nem olyan van rajta.

2013. febr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

legolcsóbb megoldás: nézzen ki

úgy abringa mint egy rakás sz@r amit lehánytak.

mert nyilván a csilivil jószágokat viszik nem a fo-s talicskákat.

a tolvajkergetőkben is megmondták.

2013. febr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mindent elvisznek ami mozdítható, én nem emlékszem, hogy tolvajkergetőkben ezt mondták volna, sokkal inkább azt, hogy azt viszik, amit könnyebben elkötnek...

amúgy meg attól hogy Tomcat mond valamit, még nem kell készpénznek venni...

2013. febr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!