Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyiket vegyem a 3 közül?

Melyiket vegyem a 3 közül?

Figyelt kérdés

én a merida felé hajlok


[link]

[link]

[link]


városi használat, nagyon ritkán mennék vele földútra, más kategória nem érdekel azt ne ajánlgatsatok:)



2013. febr. 16. 18:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Azt gondold át, mekkora teleszkópra van szükséged (lockoutot nem látok rajtuk), illetve a tárcsaféket.


Ajánlani nem tudok, mert ezek terepre valók és nem aszfaltra.

2013. febr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
szerintem ezek sehová sem valók, legkevésbé terepre:) igazából csak azért tettem fel a kérdést hátha valaki hoz valami indokot ami megkönnyítené a döntést a kelly, és merida között, mert a rockridert már kizártam:P
2013. febr. 16. 19:04
 3/21 anonim ***** válasza:
Merida !!!
2013. febr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Mind 3 bicajnak rossz az ár/érték aránya, de ha csak ezek közül választhatnék akkor a Meridát venném:)
2013. febr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
szerintem semmi gond nincs az ár/érték arányukkal
2013. febr. 16. 22:05
 6/21 anonim ***** válasza:
Nemrégiben 75-ért láttam magellan polarist webshopban tehát vadi újonnan , és 2011 évjáratú. Rock shox dart2 teleszkóp volt rajta meg deore váltók nem gagyi acerax meg xct teleszkóp. Szerintem ha nem vagy benne a témában ne akarj okos lenni...
2013. febr. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

hát igen vannak ilyen olcsó év végi kisöprések, mint ahogyan ezek is azok... nálam a 15e-fts és a 30e fts teleszkóp egykutya... nem okoskodom, pusztán ha ezeknek a bicikliknek az alkatrészeit külön külön összeszámolod, egy 100ezres nagyságrendü összeget fogsz kapni nem 70-meg 80 ezrecskéket...

Ráadásul lehetséges, hogy tényleg láttál egy olyan kerékpárt, olyan teleszkóppal, annyiért, de akkor attól vagy nagyon meg akart szabadulni az eladó, ezért veszteségesen is, de el akarta adni, vagy mégsem volt olyan vadonás új... vagy a telón, vázon, váltón kívül bóvliból volt...

2013. febr. 17. 11:33
 8/21 anonim ***** válasza:

Te miről beszélsz leírtam hogy webshopban annyi, semmivel sem "használtabb" mint azok amiket te linkeltél.

Hát ezen hogy egy 15 ezres teleszkóp neked ugyanolyan mint egy 30ezres na erre nem mondok semmit inkább. Tessék itt van a specifikációja azóta már igaz 85ezer de akkor is sokkal jobb mint amiket te linkeltél: SZÍN: matt kék, világos kék, naracs

TELESZKÓP: Sram Rock Shox Dart 2

MONOBLOKK: B+ Norma ipari csapágyas

HAJTÓMŰ: B+ Sport 42/32/22

ELSŐ VÁLTÓ:Sram X5

HÁTSÓ VÁLTÓ: Sram X5

VÁLTÓKAR: Sram X5 3x9 seb.

FÉKKAR: Sram Avid FR5

FÉK: Sram Avid SDG3 V-fék

KERÉK: B+ Sport

KÖPENY: WTB Nano Raptor 26x2.1

FOGASKOSZORÚ: Shimano 9seb

LÁNC: Shimano

KORMÁNYCSAPÁGY: B+ Cartridge ST

KORMÁNYSZÁR: B+

KORMÁNY: B+ Direct

NYEREGCSŐ: B+ Norma Head

NYEREG: B+

PEDÁL: BTS XC Comp

2013. febr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Azt sem mondhatod hogy biztos ezeréves szr amit csak kiakarnak söpreni mert 2010-es évjáratú
2013. febr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
6-os válaszomat kijavítva nem 2011-es, hanem 2010-es ahogy legutóbb írtam, tessék lehet számolgatni hogy mennyire jön ki
2013. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!