Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen bringát vegyek ha...

Milyen bringát vegyek ha túrázáshoz szeretném használni max 200ezerért? És persze hol érdemes megvennem Pesten milyen jó boltot tudtok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
túrázás alatt milyen terepviszonyokat értesz?
2013. febr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A környékbeli kisebb dombokra mennék vele,vannak emelkedők és betonon illetve földesúton is használnám.
2013. febr. 19. 19:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor ha jól értem neked egy MTB kéne. 200k forintból már bőven telik ilyesmire. Igazából csak arra figyelj, hogy jó felszereléssel legyen ellátva(ezalatt fékeket, váltókat, teleszkópot, agyakat,stb. értek), aztán az már csak tőled függ, hogy mégis melyik tetszik. Ha csak túrázáshoz használod és persze ésszel, akkor sok évig élvezheted, akár javítgatás nélkül.

Boltot nem tudok mondani, de nézz szét esetleg itt: [link]

2013. febr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi :)
2013. febr. 20. 13:34
 5/8 anonim ***** válasza:
200 ezerért például a Merida TFS300-ast tudod megvenni,ami már egy nagyon jó kis bringa hobbi felhasználásra.Az ajánlott fogyasztói ára jóval magasabb,de én tudok segíteni abban,hogy hozzá juss 200-ért(Merida márkakereskedő vagyok,nem kell tartanod semmilyen átveréstől,teljesen legális). Ha viszont egy csomó kiegészítővel képzelted el akkor elég lenne egy kicsit egyszerűbb modellt választanod,alig van különbség,de jelentősen olcsóbb és marad pénzed az extákra.A Merida bármelyik modelljét választod én tudok segíteni akkor is ha messze laksz tőlem.Ha érdekel akkor válaszolj valamit és folytatjuk az eszmecserét.
2013. febr. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon tetszetős bringa viszont ahogy írod lehet hogy kevesebbért vennék a 200 a nagyon max ár.És mint írod ha nincs is sok különbség közöttük akkor megfelelne az olcsóbb is főleg ha az ember vesz még hozzá egy két cuccot.Én ezt néztem pl:

[link]

Most egy ősrégi biciklim van lassan 15 éves és a lélek tartja össze úgy gondolom hogy most ez is már elég nagy csoda lenne.Mi a véleményed róla?

Igazából a Julietek tetszettek a legjobban de utánaolvastam a neten és nem írtak róla túl szépeket de lehet csak én futottam bele negatív véleménybe.

2013. febr. 21. 14:58
 7/8 anonim ***** válasza:

A Julietek tudtommal női kerékpárok...

Mellesleg nem kötekedni akarok, de ha már MTB, akkor megérdemelne egy tárcsaféket is, nem?

2013. febr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hány centi magas vagy?

Matts 15 2012-es évjáratú jelenleg is van nekem készleten és csak 95 ezer forint az ára.Szereltségben gyakorlatilag semmi különbség nincs csak a színe más.Ha érdekel országon belül bárhová el tudom küldeni GLS csomagküldő szolgálattal.

2013. febr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!