Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik kerékpár lenne a jó...

Melyik kerékpár lenne a jó választás?

Figyelt kérdés

Jön a tavasz, szeretek kerékpározni, és gondoltam lecserélem az eddigi 26os mtb-omat, és veszek egy nagyobb kerekű gépet.


A felhasználás: aszfalt, és földút. Földút alatt döngölt földútra gondoljatok, kb. mint ami a római parton van. (de a földút egy túra 4-5%-ában lenne, tehát nem túl rendszeres)


A nagy kerekek mellé egyenes kormányt szeretnék, úgyhogy a klasszikus országúti kerékpár nem játszik.

De egyenes kormánnyal szerelt országútik igen.


Szerintetek egy "fittnes" kerékpárt nyugodtan bevállalhatok ilyen felhasználásra?


Vagy egy 622-es felnikkel szerelt mtb 1,9es gumikkal?


2013. febr. 20. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
én egy 29 es montit vennék
2013. febr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 claidheamohmor ***** válasza:
ja, fitness, ciklokrossz, 29er.
2013. febr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én fitness-t vennék. Azon a kevés földúton az is jól elmegy. Persze túrázásra valamivel szélesebb gumikat tegyél rá, hogy kényelmesebb legyen. Fölösleges az mtb ide.
2013. febr. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 29"-os kerekű monti - a Meridánál Big Nine néven fut - nagyon jó lenne arra amire neked kell,de kellene rá szánnod kb.200 ezer forintot.Ha ennél olcsóbb bringát képzeltél el akkor Crossway-t kellene venned aminek szintén nagy kereke van vékonyabb gumival,kicsit országútisabb jelleg,de terepen is elmegy.Ilyet már 85 ezerért tudnék neked eladni.A pontos neve Merida Crossway 10,ha rá akarsz keresni.Csak keress bátran ha érdekel.Természetesen új kerékpárokról van szó.
2013. febr. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kulturált 29er van 85ért is...

alap, de blokkolható telo, fékváltókar, aluváz, nem tárcsás, de ha utánaolvasol, jobban fog egy jol beállitott v-fék, mint egy olcsó tárcsa, pl promax, tektro és társai, másrészt gondolom nem cape epic-re készülsz..xd

olcsó, de maradék pénzböl fejleszthetö, nekem is volt, én 10-12ezret beletekertem minden gond nélkül (nemrég cseréltem egy occsó 29es hasznalt focus ravenre..:D


[link]

2013. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!