Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kezdőként milyen BMX-et...

Kezdőként milyen BMX-et ajánlotok? Mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés
Most fogok elkezdeni BMX-ezni, és nem tudom hogy mikre figyeljek oda amikor bringát veszek. Nem szeretnék drágát, valami közepeset ami azért sokáig jó, és könnyű vele kezdeni. Valami jó könnyű érősvázú bicót. Tudnátok segíteni? Esetleg konkrét bringa, vagy csak szempontok a vásárlásnál. Köszi :)

2013. febr. 21. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
az "olcsóbb" kategóriában eddig nálam a wtp és egyes haro modellek váltak be... figyelni arra kell, hogy amennyiben lehetséges a magasságodhoz igazodó vázzal legyen felszerelve, valamint nem árt tisztában lenni azzal, hogy a, "bmx ezni szeretník" az pontosan miféle stílust takar a rengeteg különbözõ bmx sport kõzül... pl ha flatlandezni akarsz, akkor ne dirt bringát vegyél.
2013. febr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

170 cm vagyok és kb 55 kg. Ehhez a testalkathoz milyen váz kell? Nem tudom hogy melyik váz mikor jó.

Nem dirt biciklit akarok. Ilyen városi "ugrálós, csúszkálós" bringát.

Előre is köszi a választ :)

2013. febr. 22. 13:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Fel kell derítened a piacot,tájékozódni kell.Melyik városban laksz?Ha nem akarsz vagy nem tudsz sokat áldozni rá akkor valami kevébé márkás bringát kell keresned,60 ezer körül lehet pofás,erős gépet venni,de ez alatt esélytelen vagy.
2013. febr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok, én is kb 60e. körül gondoltam. Annál nem akarok sokkal drágábban.
2013. febr. 23. 15:40
 5/5 anonim ***** válasza:

kezdésnek én egy AM bringát ajánlok mert az mindenrejó és semire sem igazán-azaz ha valamiért más kezd tetszeni akkor nem kell új gépet venni.(én anno ráb@sztam)

és ha meg van a tuti szakág akkor lehet fejleszteni,és majd egy pró gépet venni.

2013. máj. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!