Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek lenne igény...

Lacccooo kérdése:

Szerintetek lenne igény egyedi kerékpárokra, mert egyedi kerékpárok készitésével szeretnék foglalkozni? Megérné befektetni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 22. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Aki egyedi bringát akar, az szerintem

a) vagy ért hozzá és megépíti magának, vagy

b) marha sok pénze van.

Utóbbiból már egy kis magyar vállalkozás gazdagodik meg, több milláért raknak össze elektromos rásegítésű, össztelós, agyoncsicsázott, ultramodernnek tűnő bringákat. Kerekagy.blog.hu-n volt róla post, ha érdekel.

Szóval én nem erőltetném.

2013. febr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mitől lenne egyedi? A vázat is Te terveznéd és építenéd?
2013. febr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha egyedi vázformákkal, kormányformákkal, fékkar formákkal, küllőfajtával, ritka gumiszínekkel tudsz előrukkolni akkor hajrá!
2013. febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
aki egyedit akar az vagy maga épiti (föleg alkatrészekre gondolok), vagy ha teljesen egyedit beleértve a vázat is akkor felkeresi yasec, kurtz vagy merényi mühelyeit...velük aztán nem versenyezhetsz tapasztalatban, hozzáértésben, de ha csak csicsás csilivili alkatrészekre gondolsz amivel papagájbicókat készitesz valami divatvázra akkor hajrá, kismillioan csinálják..:(
2013. febr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

igény van rá, viszont sokan csinálják, és ahhoz, hogy megtanuld hogyan is kell vázat csinálni, ahhoz bizony el kell menned "inasnak" olyanhoz aki ezzel foglalkozik, és évek munkája, hogy megtanuld...

Ha meg csak otthon neki akarsz állni barkácsolni, hát szerintem inkább keress más hobbit.

2013. febr. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából a vázat is én építeném, egyedi igények szerint, aki szeretne egyedi bringát elküldene nekem egy rajzot az elképzeléseiről és megcsinálnám.
2013. febr. 24. 17:15
 7/9 anonim válasza:

Megélni is alig tudnál belőle szerintem, de gazdagodni nem.

Vége vannak azoknak az időknek, hogy a gyerekek nem gépeztek, hanem hazaértek, ledobták táskát és mentek biciklizni. Nekem pl csak bicikli volt az álmom régen.

2013. febr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 claidheamohmor ***** válasza:

Ha eszedbe jut valami, amire mindenki azt mondja, ne csináld, akkor azt csinálnod kell.

A kerékpárváz építése azonban komoly feladat, rengeteg szaktudást és tapasztalatot igényel. És kreativitást, ha tényleg ki akarsz tűnni.

És persze magyar viszonylatban... hááát... itt mindenki mindent akar, csak fizetni nem, pláne bicikliért fizetni... meg nem is nagyon van itt presztízhse a bringázásnak...

... azért én vennék egy merényi-féle vázat, ha nem lennék csóró :)

2013. febr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
azért ahhoz, hogy Merényi szintre eljusson valaki, ahhoz kell egy jó mester is akitől tanulhat éveken át az ember, ha csak otthon a sufniban elkezdesz hegeszgetni, akkor ha csak nem vagy valami különleges Dexter féle ifjú géniusz, akkor nem fogsz semmire sem menni.
2013. febr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!