Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogy tudom növelni a teljesítm...

Hogy tudom növelni a teljesítményemet, hogy többet tudjak tekerni és később fáradjak el?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 20:54
 1/6 Linkoln ***** válasza:

Üdv!

Sajnos, amit írtál, tipikus állóképesség. Nem a sebességed akarod növelni hanem a sztívósságod?

Sajnos, nincs más megoldás mint sok tekerés, nem a legnagyobb intenzitáson, hanem egyel alatta. Amit tudsz tartani, pár órán át. Utazósebességgel.

Heti 4-5 alkalommal.

2013. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Persze nem a gyorsaságomat akarom javítani mert csak egy agyváltós cruiserem van amivel a városba mászkálok csak ha pl. hármasba tekerek akkor 4-5 km után leszakad a lábam ha folyamatosan tekerek és ilyenkor lassítok és 2esbe váltok..


de akkor annyi, hogy minél többet tekerjek és szépen fokozatosan hozzászokok?

2013. febr. 22. 21:00
 3/6 anonim ***** válasza:
ennyi bizony.
2013. febr. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"agyváltós cruiser", alapvetően ez a probléma, ez egy városi bringa nem túl gyors és talán nem is folyamatos haladásra, amin kényelmes ülni

más a váz geometriája

egy olyan bringán teljesen máshogy ülsz, amivel elmehetsz igazi túrára akár 10-20km-re, akár 100-ra is, ergo jobban fog menni a tekerés is

de persze kell, hogy sokat tekerj, akkor jössz bele a hosszabb távú, folyamatos tekerésbe, de ahhoz olyan bringa is kell ami a célnak megfelel

de ne csak kénylemes tempóban menj a fejlődéshez, hanem húzd meg néha, hozd ki magadból a maximumot, a legnehezebb sebességre váltva is, hadd szaladjon a gép, hidd el élvezni fogod amikor a saját erődből gyorsulsz fel úgy igazából : )

2013. febr. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 dolog vált be, de ezekre csak véletlenül jöttem rá:)
2013. febr. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyel rendesen, pihenj elegendot, ne rombold az egeszseged es edz rendszeresen ... a tobbi jon magatol.
2013. febr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!