Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Schwinn-Csepel Landrieder biciklikről?

Figyelt kérdés
Olvastam róla néhány véleményt, és az íróik nem voltak túlzottan elragadtatva. Az eladó viszont nagyon dicsérte őket, és a Schwinn-Csepel márka már nekem is bejött. Városon belüli közlekedésre, illetve rövidebb túrákra (Max. 150 km) használnám.
2013. márc. 2. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd, vannak előnyei és hátrányai. Ugyanannyi pénzért sok utánajárással, keresgéléssel lehetne jobbat is venni, de kezdésnek és néha túrázni teljesen jó. Az alapdolgok (fék, pontos váltás) megfelelőek szoktak lenni ezeken is, és igazából a súly sokkal kevesebbet számít, mint amit sokan gondolnak róla (ha én 70 kg vagyok, akkor szinte mindegy, hogy a biciklim 10 vagy 12 kg-os). Ha sokat biciklizel, akkor egy idő után kialakul a rálátásod, és el tudod dönteni, mi kell neked, mi vált be és nem jó a meglévő bicikliden.
2013. márc. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A műanyag csészés monoblokk és a fékrendszer a gyenge pontja,de nem vészes.Nyugodtan megveheted csak jól össze kell szerelni,szereltetni különben jönnek a problémák.Gyakran előfordul,hogy néhány száz kilométer után visszalazulnak a küllők,garanciális átvizsgálás alkalmával kérni kell ennek az ellenőrzését.A dinamós lámpával is adódhatnak problémák,de ezeket le lehet cseréltetni elemesre.Ez így soknak tűnhet,de ebben az árkategóriában nincs jobb a piacon,esetleg hasonló minőségűt találsz.
2013. márc. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A súlya nem 10-12 kiló hanem 16-17,de ez normális.
2013. márc. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ez esetben megpróbálom. :)
2013. márc. 2. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!