Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A kerékpároknál mit jelent a...

A kerékpároknál mit jelent a "gr. ", "7sp. " és a "N3" kifejezés?

Figyelt kérdés
Egyik kerékpár honlapon láttam ezeket a kifejezéseket, de sajnos nem tudom a jelentésüket. Nem csak a jelentésre vagyok kíváncsi, hanem arra is, hogy mivel jobb, mint a másik és melyiket érdemes vásárolni?

2013. márc. 10. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden kifejezéshez tartozik egy ár is.A "gr" azt jelenti,hogy váltó nélküli kontrás kivitel.A "7sp" a 7 sebességes láncváltós kivitel.Az "N3" a 3 sebességes agyváltós kivitel.Azt,hogy melyik jobb nem lehet meghatározni,te döntöd el,hogy váltó nélkül,3 sebességes agyváltóval vagy 7 sebességes láncváltóval szeretnéd.

Ha tévedek a jelentést illetően akkor elnézést kérek.

2013. márc. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az agyváltósat érdemes megvenni, abból is egy 7 sebességeset, a 3 sebességesnél nem túl jól van elosztva az "áttét"

igaz drágább, de cserébe egy nagyon precíz váltót kapsz ami soha nemfog koszolódni, és állva is válthatsz vele a lámpánál

2013. márc. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!