Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen Trekking bringa napi...

Milyen Trekking bringa napi varosi hasznalatra + sportra?

Figyelt kérdés

Van egy mountim amit hegyen hasznaltam sportolasra. Jelenleg ahol lakom sajnos egy szal hegy sincs a kozelben es napi hasznalatra a monti kenyelmetlen es sikon tekerni nem egy elmeny.

Keresnek valami felszerelt bicot napi munkabajarasra (kb. 15km) es heti kb. 3 alkalom sport celzattal, foleg sikon tekerni, beton uton ill. erdoben. A lenyeg, hogy alkalmas es kenyelmes legyen sportra is, nem baj ha nem dontok speed rekordokat, de legyen felszerelt (sarvedo, csomagtarto) meloba jarasra es napi hasznalatra.

Vmi trekking bringara gondoltam. Mit ajanlanatok? Olyan 120-150e korul, nagyon-nagyon maximum (szerelem eseten:) ) 200e belefer. Koszonom!



2013. márc. 20. 22:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy a sport celzat 1-1,5 ora tekeres - kardioedzes ill. neha hetvegi erdei "turak" enyhen dombos terepen, jol jarhato erdei foldutakon.
2013. márc. 20. 22:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Az is lemaradt,hogy férfi vagy női bringa kellene.
2013. márc. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A mai nap nem tokeletes:) Ffi bico kellene.
2013. márc. 20. 23:02
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor probalom egyszerusiteni a kerdest. A KTM-ek milyenek trekking vonalon?

Kineztem egy nekem tetszot, KTM avenza 27 disk neven fut. Nem a legolcsobb, de kiprobalva nagyon tetszett.

2013. márc. 22. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!