Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik kerékpárt válasszam és...

Melyik kerékpárt válasszam és miért? Mi a különbség?

Figyelt kérdés
merida 140000ft vagy a hervisben kilimandjárót 120000ft.
2013. márc. 24. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Hervisben csak addig tart a garancia, amíg el nem hagyod a pénztárat. Én vettem onnan egy gördeszkát, egy hét múlva eltört a felfüggesztése, és alig akarták visszavenni. Túl vannak árazva a biciklik, és ha valami baja van, akkor mindig te vagy a hibás. Kerüld el az ilyen helyeket nagy ívbe.
2013. márc. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Könnyű döntés Merida.
2013. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyi pénzt rászánsz akkor már mindenképp Merida, megéri azt a kis ártöbbletet, nagyságrendekkel jobban jársz vele.
2013. márc. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kalahari90 ***** válasza:

Kerékpárt ne a Hervisben vegyél, tehát a Merida mellett dönts. És ezt nem azért mondom, mert olyan nagy márkahűség kötne hozzá.


A Hervis arra jó, hogy kerékpáros ruházatot, esetleg kiegészítőket vegyél, amennyiben az ár/érték arány megfelelő.

2013. márc. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bár pontos típust nem adtál meg, szerintem inkább merida. A hervises biciklik ne szoktak olyan minőséget képviselni mint amilyen áron vannak.
2013. márc. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!