Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan érhetném el ezt az alakot?

Hogyan érhetném el ezt az alakot?

Figyelt kérdés

milyen sporttal? futás, biciki stb..


[link]


2013. márc. 29. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:

elsősorban helyes étkezéssel

ez a csaj sztem tornázik, aerobik, vagy hasonló, és mellette úszik is

ha fogynod kell akkor a bringa, és a futás is nagyon jó, csak legyen rendszeres, heti 3-4 alkalom

bringa legalább 1 óra, aktívan, nem gurulva, de nem is széthajtva, futás is végig futva, nem sétálva, 6km legalább (ez kb 40-45 perc nem gyors tempóban)

de rámehetsz egyből a tornára is, ha azt neked egyszerűbb megoldani, de az is min 40-50 perc, úszásból meg amennyi jólesik, de nem hajtva, hanem folyamatosan terhelve

olvass utána a kardio, és az interval edzéseknek, van benne okosság, használd belőle ami neked jó

a lényeg, hogy mozogj, és rendesen étkezz, több fehérjebevitel viszont nem árt, hogy később legyél éhes, és ne veszíts izmot a mozgás miatt

keress rá miket érdemes enni (csirkemell, tojás, stb), de persze vehetsz is fehérjét, akkor azt csak szedned kell

2013. márc. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

helyes étrend, plusz valamilyen edzés.

+ hogy szivecske legyen a punid alatt oda némi photoshop szakértelem.

2013. márc. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) vega vagyok, tejet csak kávéba iszok, tojást nagyon nagyon ritkán eszek, szinte csak ha sütiben van. sajtot azt kicsit többet eszek, húst meg egyáltalán nem, se hal..ja most nem is a szív volt a lényeg..:S :D
2013. márc. 30. 12:20
 4/7 anonim válasza:
Most hol tartasz? Egyébként a csajon van bőven izom is. Ezt az alakot nem úszással és tornával érte el. Fitness modell, de szerintem ezt te is tudod. Kemény edzésekkel és diétával lehet elérni, bár a zöldségektől nem leszel izmos. Muszáj valamilyen formában fehérjét is fogyasztanod(tojás, húsok..), amik nálad ugye nem jöhetnek szóba. Lehet kapni fehérje port, ami persze nem túl olcsó.
2013. márc. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ja a link lemaradt: [link] A kép alatt írnak 1-2 dolgot róla.
2013. márc. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Még itt van róla pár kép: [link]


De szerintem ez már túlzás.

2013. márc. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 trbambi válasza:
Ahogy elnézem,a lány testépítő, fitnessmodell kategóriában!Ehhez nagyon sok edzés,helyes táplálkozás,akaraterő és kitartás kell.Ez egy életforma!
2013. ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!