Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Vaterán találtam ezeket a...

Vaterán találtam ezeket a kerékpárokat, bírni fogják, ja és milyen ez a márka?

Figyelt kérdés

Ennyi pénzért tárcsafékes biciklit sose láttam, remélem nem valami átverés


[link]


2013. ápr. 5. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem átverés de ha jót akarsz magadnak akkor ne vedd meg.A márka Deerles (szarvastalan xd) amit általában a teszkóban árulnak. Én is hasonlóval kezdtem régen de már nagyon megbántam.Fél év alatt mindent le kellett cserélni rajta mert borzalmasan gyenge alkatrészek vannak rajta, és ez a tárcsafék nem fog semmit. Kerüld el messzire.Ennyiért nem érdemes biciklit nézni, max régit használtan vagy német lomisoktól (tőlük vettem nagyon régen 12 ezerért egy bicajt és elég jó)
2013. ápr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem érdemes újat venni, nem bírják sokat. Inkább használtat, a tárcsafék az pedig szerintem nem annyira fontos tényező, anélkül is lehet közlekedni. A tárcsának komolyabb hegyi terepen, DH-ban, esetleg maratonon van előnye.
2013. ápr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tárcsafék csak akkor ér valamit ha jól működik olyat pedig újban 100 ezer alatt nem kapsz.Ha valami túl szép,hogy igaz legyen akkor az nem igaz.Egy jó minőségű,de hétköznapi használatra szánt MTB minimum 45 ezer forint aki azt mondja,hogy ennél olcsóbban is lehet jót venni az valószínüleg el akar adni neked valami szart.
2013. ápr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vicc ez nem bicikli!
2013. ápr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!